Кронштейн DH-PFA152-E Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Кронштейн |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | Дивіться таблицю сумісності виробника |
| Кріплення | Ф80-150 мм |
| Навантаження | 3 кг |
| Матеріал корпусу | Алюміній і SUS304 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Розміри | 125x114x20 мм |
| Вага | 270г |
Опис товару Кронштейн DH-PFA152-E Dahua
Кронштейн для монтажу відеокамери на стовп, кріплення регулюється від 80 до 150 мм. Сумісний з багатьма циліндричними та купольними камерами, зокрема: IPC-HFW1330S/2230S/2231S/2431S/2531S/2831S-S-S2, IPC-HFW1239S1/2239S/2439S-SA-LED-S2, IPC-HFW1530S/1830S-S6, IPC-HFW4241E/4441E/4541E-AS, HAC-HFW1239T/1509T/1809T/2249T/2509T-A-LED-(POC), HAC-ME1200D/1500D-LS, HAC-ME1200B/1500B/1800B-L(S), HAC-B1A21/51, HAC-B2A21/51, HAC-B3A21/51-Z, HAC-HFW1500/1231/1200/2241/2501CM(-A), HAC-HFW1200C/1231C/1239C/1500C/1509C(-A), HAC-HFW1200/1800R, HAC-HFW1200TL/1500TL/1800TL/1801TL(-A), HAC-HFW1239TLM/1509TLM/1809TLM-IL-A тощо. Максимальне навантаження 3 кг. Матеріал: алюміній і SUS304, розміри 125x114x20 мм, вага 270 г.
Для впровадження відеоспостереження у дворі, або на об'єктах, що охороняються, як точка монтажу, найчастіше вибирають стовпи. На них камери зручно розташовуються, найкраще виконують свої функції та перебувають у безпеці. Допомагає з такою установкою DH-PFA152-E. Це універсальний кронштейн компанії Dahua, розроблений спеціально для кріплення відеокамер до стовпа. Представляє собою поверхню з пазами для пристрою і виведення дроту, а також два міцних металевих хомута на задній частині. Конструкція дозволяє надійно прикріпити кронштейн до округлого стовпа діаметром від 80 до 150 міліметрів. Фронтальна частина підходить до багатьох серій фірмових камер, а навантаження може досягати 3 кілограм. Наявність DH-PFA152-E не тільки спростить правильний та довговічний монтаж пристроїв, але й суттєво розширить сферу їх можливого розміщення.