
Распределительная коробка DS-1280ZJ-DM25 Hikvision 10000000780
- Готово к отправке
- Код: 10000000780
488,25 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberвозврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание товара
Розподільна коробка DS-1280ZJ-DM25 Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Коробка розподільна |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2CD6362F-І (C) (V), DS-2CD6332FWD-І (C) (V), DS-2CD63C2F-I (V) (C) |
| Навантаження | 4.5 кг |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Розміри | 178 / 164 / 41 мм |
| Вага | 340 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
Информация для заказа
- Цена: 488,25 ₴

