вверхвниз

Видеорегистратор DS-7616NI-K2/16P Hikvision 1357
- Готово к отправке
- Код: 1357
7 088 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberвозврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание товара
Відеодомофон 7" WiFi Hikvision DS-KH6350-WТE1
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | TFT |
| Дисплей / роздільна здатність | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | На 6 відеодомофонів |
| Тривожні (релейні) виходи | 2 реле |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Тип відеосигналу | IP |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Wi-Fi | Так |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 10/100 мбіт/с |
| Тривожні входи | 8 |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Особливості | 2 виходи реле,8 входів тривожних датчиків |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Срібний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 175 × 113.5 × 21 мм |
| Вага | 675 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
Информация для заказа
- Цена: 7 088 ₴






