вверхвниз

Описание товара
HDCVI-відеокамера 2Mp Dahua DH-HAC-HDW1200CLQP-IL-A f=2.8mm, ІЧ+LED, з мікрофоном
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Кути огляду | Г: 102°; В: 60°; Д: 129 |
| Мікрофон | Так |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | LED,ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Апертура | F2.0 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Виявлення об'єкта | 41 м |
| Спостереження за об'єктом | 16 м |
| Розпізнавання об'єкта | 8 м |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Живлення | 12 В DC |
| Потужність споживання | 2.6 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 97 / 94 мм |
| Вага | 180 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Материал | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 1 395 ₴


