Портативна зарядна станція BigBlue CP2500 2500W 1843Wh
| Бренд | BigBlue |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
| Номінальна потужність | 2500 Вт |
| Потужність пікова (короткочасна) | 5000 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 2 порти 230 В 2500 Вт |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип акумулятора | LiFePo4 |
| Ємність | 1843 Вт*год |
| Температура заряду | 0 °C ~ + 45 °C |
| Кількість циклів | 3500 |
| Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід | 1 порт автомобільної зарядки 12В/10А, 2 порти DC5521 12В/5А |
| Вхід для сонячної панелі | 12-65В/22.5А (25А макс.) з макс. потужністю 1200 Вт |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12-24В/10А 120 Вт |
| Вихід USB-A | 2 порти QC3.0 18 Вт (5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А) |
| Вихід USB-C | 2 порти PD 100 Вт (5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/5А), 2 порти PD 45 Вт (5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/2.25А) |
| Підтримка мобільного застосунку | BigBlue Energy |
| Порти USB | USB-A: 2 порти QC3.0 18 Вт (5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А); USB-C: 2 PD-порти 100 Вт, 2 PD-порти 45 Вт |
| Кількість пристроїв, що заряджаються одночасно | 11 |
| Серія | BigBlue CP2500 |
| Wi-Fi | Так |
| Bluetooth | Так |
| Особливості | GPS,Режим ДБЖ |
| Тип захисту | Від перевантаження, перегріву, перерозряду, перенапруги |
| Робоча температура | +10 °C ~ + 30 °C |
| Розміри | 384 / 274 / 325 мм |
| Вага | 26 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Портативна зарядна станція BigBlue CP2500 2500W 1843Wh
Портативна зарядна станція BigBlue CP2500 з функцією ДБЖ, з номінальною потужністю 2500 Вт, піковою потужністю 5000 Вт, вихідна напруга 230 В, чиста синусоїда. Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 енергоємністю 1843 Вт·год. Зарядна станція може одночасно заряджати до 11 пристроїв (завдяки вбудованим вихідним портам). Можливість заряджання станції від електромережі (вбудований зарядний пристрій 1200 Вт), від сонячних панелей максимальною потужністю 1200 Вт (слід придбати окремо), від прикурювача (зарядний кабель у комплекті). Час заряду від електромережі до 80% становить 1.5 години.
Модель з сенсорним екраном 4.3 дюйми, з можливістю керування через мобільний застосунок – має вбудований WiFi (частотою 2.5 ГГц) та Bluetooth, а також GPS-функцію.
Застосування
Портативна зарядна станція використовується у якості резервного джерела живлення під час відключення електроенергії, а також як аварійне джерело живлення для порятунку і у місцях, де немає електроживлення – наприклад, на транспортних засобах та під час подорожей. Застосовується для живлення побутової техніки і електронних пристроїв, екстреного зв’язку, медичної допомоги, пожежно-рятувальної служби тощо.
Функціональні переваги зарядної станції
* Можливість заряджати до 11 пристроїв одночасно.
* Кілька способів заряджання пристрою:
* від електромережі за допомогою вбудованого зарядного пристрою – час зарядки до 80 % становить 1.5 години;
* від сонячних панелей максимальною потужністю 1200 Вт (слід придбати окремо) – час зарядки до 80 % становить 1.5 години;
* від автомобільної зарядки – кабель у комплекті – час зарядки до 80 % за напруги 12 В становить 12.3 годин / 24 В – 6.2 годин.
* Режим роботи ДБЖ. Пристрій має режим байпасу, не потребує безпосередньої роботи від акумулятора і може безпосередньо живитися від електромережі. Час перемикання на акумуляторну батарею становить 10 мс.
* Інтелектуальний режим заряджання, в якому швидкість заряджання можна «розумно» встановити від 20% до 100%, щоб продовжити термін служби акумулятора.
* Вихідна потужність до 3500 Вт завдяки Utmost-B™ Charging (режим прискореного заряджання) та виходом «чиста синусоїда», що дозволяє заряджати понад 90% побутової техніки та інших пристроїв, включаючи потужні інструменти.
* Можна обрати вихідну потужність: 400 / 800 / 1200 Вт.
* Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 порівняно з іншими має такі переваги як більш швидка зарядка, підвищена кількість циклів заряду-розряду, низький саморозряд, великий ККД, невелика вага.
* Швидка зарядка PD (Power Delivery) 100 Вт для підключених пристроїв – це технологія, що забезпечує швидке заряджання акумуляторів смартфонів та ноутбуків.
* Віддалене керування та налаштування пристрою у мобільному застосунку, з підключенням через WiFi або Bluetooth.
* Сенсорний LCD-дисплей діагоналлю 4.3 дюйми для відображення стану роботи зарядної станції, АКБ і керування пристроєм за допомогою стилуса з комплекту.