Ручний металодетектор ZKTeco ZK-D180
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Металодетектор ручний |
| Робоча частота | 22 кГц |
| Час роботи від батареї | 40 годин |
| Максимальна гучність | 75 дБ |
| Живлення | Батарея Крона 9 В |
| Струм споживання | 50 мА |
| Індикація | Вібраційна,Звукова,Світлова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Розміри | 345 / 69 / 25 мм |
| Розміри пакування | 490 / 90 / 50 мм |
| Вага | Металодетектор 205, пакування 420 г |
| Комплектація | Акумуляторна батарея, Зарядний пристрій, Металодетектор |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Ручний металодетектор ZKTeco ZK-D180
Ручний металодетектор ZKTeco ZK-D180 з індикатор виявлення металів посередині корпусу та двома режимами індикації тривоги: звук та світло / світло та вібрація. Живлення від акумуляторної батареї 9 В, з роботою до 40 годин.
Застосування
Ручні металодектори дозволяють виявити металеві предмети, які становлять потенційну загрозу для людей або громадського майна, та відіграють значну роль у забезпеченні безпеки та контролю доступу. Широко використовуються на залізничних станціях, в аеропортах, на масових заходах, у навчальних закладах, на заводах ювелірних виробів – щоб попередити можливі крадіжки, правоохоронцями для виявлення прихованої зброї тощо.
Ключові властивості
* Ручний металодетектор оснащений індикатором виявлення прямо посередині корпусу. Індикатор визначає розміри виявлених об'єктів і візуалізує їх різними кольорами – від зеленого до червоного.
* Завдяки високій чутливості металодетектора можна виявити найменші металеві предмети.
* Режим низької чутливості підходить для виявлення тільки великих предметів.
* Два режими індикації тривоги: звук та світло / світло та вібрація, можна встановити потрібний. Вбудована сирена гучністю 75 дБ.
* Металодетектор живиться від акумуляторної батареї 9 В, час роботи на одному заряді становить до 40 годин.
* У комплекті акумуляторна батарея та зарядний пристрій.
* Портативний металодетектор – зручно брати з собою.
* Габаритні розміри 345 / 69 / 25 мм, вага 270 г.