вверхвниз

USB-считыватель ZKTeco CR20M для считывания карт Mifare 116529
- Готово к отправке
- Код: 116529
1 742 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberвозврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание товара
USB-зчитувач ZKTeco CR20M для зчитування карт Mifare
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Зчитувач |
| Тип карт | Mifare |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Інтерфейси зв'язку | USB |
| Дальність зчитування | 3 см |
| Живлення | DC 5 В |
| Струм споживання | 60 мА |
| Індикація | Звукова,Світлова |
| Світлова індикація | Так |
| Звукова індикація | Так |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 117.2 / 66.2 / 17 мм |
| Вага | 120 г |
| Комплектація | Інструкція, Зчитувач, Кабель USB-USB |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
Информация для заказа
- Цена: 1 742 ₴







