Арочний металодетектор ZKTeco ZK-D1065, 6 зон детекції
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Металодетектор арочний |
| Дисплей | LCD |
| Діагональ екрану | 3.5" |
| Робоча частота | 5.7-9.6 кГц |
| Зони виявлення | 6 |
| Лічильник проходів та подій | Так |
| Рівні чутливості | 100 |
| Максимальна гучність | 85 дБ |
| Живлення | AC 100-240 В |
| Потужність споживання | 16 Вт |
| Особливості | Індикація зони виявлення |
| Індикація місця виявлення за вертикаллю | Так |
| Індикація | Звукова,Світлова |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Колір | Сірий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри зовнішні | 2213 / 831 / 471 мм |
| Розміри проходу | 2000 / 710 / 399 мм |
| Розміри пакування | 2280 / 282 / 560 мм |
| Вага брутто | 40 |
| Комплектація | Інструкція, Кабель живлення, Металодетектор, Монтажний комплект |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Арочний металодетектор ZKTeco ZK-D1065, 6 зон детекції
Арочний металодетектор ZKTeco ZK-D1065 з 6 зонами детекції та 100 рівнями чутливості, екран 3.5" LCD, світлодіодна та звукова індикація, лічильник проходів і тривог, гучність сигналу 85 дБ.
Застосування
Арочний металодектор дозволяє виявити металеві предмети, які намагаються приховано пронести у контрольовану зону. Найчастіше використовується в місцях проходження великої кількості людей – у системах контролю доступу аеропортів, залізничних вокзалів, стадіонів, виставкових центрів, урядових та фінансових установ, промислових об’єктів, торгових та розважальних центрів, на концертах тощо.
Ключові властивості
* Арочний металодетектор має 6 зон виявлення.
* Для кожної зони можна налаштувати 100 рівнів чутливості (від 1 до 100) – можна попередньо встановити розмір металу, виключивши хибні спрацьовування на монети, ключі, ювелірні вироби, пряжки тощо.
* 3.5-дюймовий LCD-дисплей для відображення роботи пристрою.
* Лічильник проходів людей через металодетектор та тривог.
* Синхронна світлова та звукова індикація тривог.
* Цифрова система обробки і фільтрації сигналу має відмінну здатність протистояти перешкодам.
* Металодетектор нешкідливий для людського організму.
* Корпус блоку керування та панелі є водонепроникними. Верхній шар виготовлений з ПВХ, що робить детектор водонепроникним, вогнестійким і ударостійким.
* Габаритні розміри: зовнішні 2213 / 831 / 471 мм, проходу 2000 / 710 / 399 мм, пакування 2280 / 560 / 282 мм, вага брутто 40 кг.