Комутаційна шафа Trinix TRX-12U/600x450x637 Black
| Бренд | Trinix |
| Тип пристрою | Шафа комутаційна |
| Максимальне навантаження | 55 кг |
| Висота (U) | 12U |
| Формфактор | 19" |
| Монтаж | Настінний |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Розміри | 600 / 450 / 637 мм |
| Вага | 19 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Комутаційна шафа Trinix TRX-12U/600x450x637 Black
Комутаційна шафа Trinix TRX-12U/600x450x637 Black, розбірна, з дверцятами. Максимальне статичне навантаження 55 кг. Шафа зачиняється на замок, ключі у комплекті. Габаритні розміри: ширина 600 мм, глибина 450 мм, висота 12U – 637 мм.
Шафа постачається у розібраному вигляді. Всі складові шафи, а також кріпильні елементи, входять до комплекту.
Застосування
Комутаційні шафи призначені для захисту, організації та забезпечення надійної роботи серверного обладнання, а також систем відеонагляду. Вони забезпечують фізичну безпеку та ефективне керування кабельною інфраструктурою, а також обладнані вентиляційними отворами для підтримки оптимальних умов роботи.
Ключові властивості
* Повністю зварна конструкція зі сталі, міцна та надійна.
* Доступ до кабелів зверху, знизу і ззаду для зручного прокладання кабелів на місці.
* Вбудована бічна панель, монтаж і демонтаж без інструментів, можна використовувати без замка.
* Передні дверцята можна швидко демонтувати і змінити з правого на лівий бік без інструментів, кут відчинення дверцят 180°, зручно для встановлення та обслуговування обладнання.
* Максимальне статичне навантаження 55 кг.
* Габаритні розміри: ширина 600 мм, глибина 450 мм, висота 12U – 637 мм.
* Шафа постачається в розібраному вигляді у 1 коробці. Всі складові шафи, а також кріпильні елементи, входять до комплекту. Для складання шафи знадобиться лише викрутка.
* Вага (брутто) – 19 кг.