Турнікет-трипод ZKTeco TS1000 Pro
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Турнікет |
| Тип турнікета | Напівзростовий |
| Антипаніка | Так |
| Тип конструкції | Рожковий |
| Тип привода | Електромеханічний |
| Функції турнікета | Блокування, Вихід, Вхід |
| Пропускна спроможність | 30 чол/хв |
| Ширина проходу | 520 мм |
| Живлення | AC 110/220 В |
| Потужність споживання | 68 Вт |
| Індикація | Світлова |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Робоча температура | -28 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 520 / 310 / 1010 мм |
| Вага | 34 |
| Комплектація | Інструкція, Турнікет |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Турнікет-трипод ZKTeco TS1000 Pro
Турнікет-трипод ZKTeco TS1000 Pro високоефективне та надійне рішення для контролю доступу з одиночною смугою руху для швидкого проходу і надійного вхідного контролю. Завдяки функції антипаніка, у разі надзвичайної ситуації турнікет автоматично відкривається, забезпечуючи швидкий вихід.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Підходить для об'єктів з високим рівнем безпеки та великим потоком людей, де швидкий евакуаційний вихід є критично важливим. Такий турнікет забезпечує ефективний контроль доступу, зберігаючи при цьому безпеку та зручність для користувачів.
Ключові властивості
* Турнікет-трипод з функцією антипаніка: автоматичне відімкнення у разі відсутності живлення.
* Світлодіодні піктограми для зручності використання і високої пропускної здатності.
* Висока пропускна здатність – 30 чол/хв та ширина проходу 520 мм забезпечують комфорт у використанні.
* Можливість встановлення зчитувача карт доступу і/або біометричного зчитувача відбитка пальця, лічильника проходів (купуються окремо).
* Підходить для встановлення всередині приміщення або на зовні, під укриттям. Простий процес встановлення.
* Тип встановлення: підлогове.
* Напрацювання на відмову: 1 млн проходів, що гарантує довгий термін експлуатації.
* Споживана потужність: увімкнення – 68 Вт, очікування – 15 Вт, відчинення – 60 Вт.
* Живлення: АС110В / 220В.
* Матеріал: нержавіюча сталь.
* Робоча температура при -28°C~+60°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
* Розміри: 520 / 310 / 1010 мм.
* Площа тумби: 520 / 800 мм.
* Вага: 34 кг.