
Шлагбаум ZKTeco BG530R с прямой стрелой 3 м автоматический (правый) 266769
- Готово к отправке
- Код: 266769
37 752 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberвозврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание товара
Шлагбаум ZKTeco BG530R з прямою стрілою 3 м автоматичний (правий)
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Шлагбаум |
| Тип шлагбаума | Електромеханічний |
| Потужність | 160 Вт |
| Форма стріли | Прямокутна |
| Час відчинення | 1.5 с |
| Довжина стріли | 3 м |
| Живлення | AC 110-240 В |
| Електроживлення привода | 24 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Матеріал корпусу | Сталь з порошковим покриттям |
| Колір | Сірий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +75 °C |
| Розміри | 350 / 270 / 1020 мм |
| Вага | 43 |
| Комплектація | Інструкція, Болт для кріплення стріли M10X70 – 2 шт., Гвинт кріплення шассі M12X140 – 4 шт., Ключ – 2 шт., Привод, Притискна пластина стріли, Притискна пластина шассі – 2 шт., Пульт керування – 2 шт., Стріла, Тумба шлагбаума |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
Информация для заказа
- Цена: 37 752 ₴

