Шлагбаум ZKTeco BGM1045R з телескопічною стрілою 4.5 м автоматичний (правий)
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Шлагбаум |
| Тип шлагбаума | Електромеханічний |
| Потужність | 120 Вт |
| Форма стріли | Прямокутна |
| Час відчинення | 2.5 с |
| Довжина стріли | 4.5 м |
| Живлення | AC 100-240 В |
| Електроживлення привода | 24 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Матеріал корпусу | Сталь з порошковим покриттям |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -35 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 350 / 300 / 1020 мм |
| Вага | 45 |
| Комплектація | Інструкція, Болт для кріплення стріли M10X70 – 2 шт., Гвинт кріплення шассі M12X140 – 4 шт., Ключ – 2 шт., Привод, Притискна пластина стріли, Притискна пластина шассі – 2 шт., Пульт керування – 2 шт., Стріла, Тумба шлагбаума |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Шлагбаум ZKTeco BGM1045R з телескопічною стрілою 4.5 м автоматичний (правий)
Автоматичний шлагбаум ZKTeco BGM1045R з телескопічною стрілою довжиною 4.5 м. Підтримує налаштування за допомогою мобільного застосунку ZKBarrier APP. Високоефективне та надійне рішення для контролю доступу призначений для контролю доступу автотранспортних засобів на громадських або приватних парковках.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Призначений для керування доступом автотранспортних засобів.
Ключові властивості
* Автоматичний шлагбаум з довжиною стріли 4.5 м призначений для контролю доступу автотранспортних засобів на громадських або приватних парковках.
* Підтримує налаштування за допомогою мобільного застосунку ZKBarrier APP.
* Можливість змінювати положення стріли з правого на лівий і навпаки.
* Високоефективний безщітковий двигун постійного струму 24 В і редуктор SCM421.
* Автоматичне відчинення при зникненні живлення завдяки вбудованому конденсатору.
* Висока швидкість відчинення / зачинення: 2.5 с.
* Підтримує підключення до 15 пультів.
* Клас захисту: IP54, що означає високий рівень захисту від пилу.
* Кількість циклів: 3 млн.
* Споживана потужність: 120 Вт.
* Живлення: AC 110-240 В.
* Матеріал: сталь з порошковим покриттям.
* Робоча температура при -35°C~+70°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
* Розміри: 350 / 300 / 1020 мм.
* Вага: 45 кг.