Шлагбаум ZKTeco CMP200 4.5 м автоматичний (лівий X00301071)
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Шлагбаум |
| Тип шлагбаума | Електромеханічний |
| Форма стріли | Прямокутна |
| Час відчинення | 2.5 с |
| Довжина стріли | 4.5 м |
| Живлення | AC 110/220 В |
| Матеріал корпусу | Холоднокатана сталь |
| Колір | Сірий |
| Робоча температура | -25 °C ~ +75 °C |
| Розміри | 350 / 280 / 1010 мм |
| Вага | Стріла 3.5 кг, шлагбаум 45 кг |
| Комплектація | Вбудований контролер, Пульт керування – 2 шт., Шлагбаум |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Шлагбаум ZKTeco CMP200 4.5 м автоматичний (лівий X00301071)
Автоматичний шлагбаум ZKTeco CMP200 з прямою телескопічною стрілою довжиною 4.5 м. Високоефективне та надійне рішення для контролю доступу призначений для контролю доступу автотранспортних засобів на громадських або приватних парковках.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Призначений для керування доступом автотранспортних засобів.
Ключові властивості
* Автоматичний шлагбаум з довжиною стріли 4.5 м призначений для контролю доступу автотранспортних засобів на громадських або приватних парковках.
* Можливість змінювати положення стріли з правого на лівий і навпаки.
* Механічне відчинення при зникненні живлення завдяки вбудованому конденсатору.
* Висока швидкість відчинення / зачинення: 2.5 с.
* Підтримує підключення до 20 пультів.
* Відстань дистанційного керування до 30 м з частотою дистанційного керування 430 мГц.
* Споживана потужність: 100 Вт, 120 Вт Max.
* Живлення: AC 110 В / 220 В.
* Матеріал корпусу: холоднокатана сталь. Матеріал стріли: алюміній і дерево
* Робоча температура при -25°C~+75°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
* Розміри: 350 / 280 / 1020 мм.
* Вага: нетто – 45 кг, брутто – 47 кг. Вага стріли: 3.5 кг.