Шлагбаум ZKTeco BGM1145L-90 зі складаною стрілою 4.5 м автоматичний (лівий)
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Шлагбаум |
| Тип шлагбаума | Електромеханічний |
| Потужність | 120 Вт |
| Форма стріли | Прямокутна |
| Час відчинення | 2.5 с |
| Довжина стріли | 4.5 м |
| Живлення | AC 220 В |
| Електроживлення привода | 24 В |
| Матеріал корпусу | Сталь з порошковим покриттям |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -35 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 350 / 300 / 1020 мм |
| Вага | 45 |
| Комплектація | Інструкція, Болт для кріплення стріли M10X70 – 2 шт., Гвинт кріплення шассі M12X140 – 4 шт., Ключ – 2 шт., Привод, Притискна пластина стріли, Притискна пластина шассі – 2 шт., Пульт керування – 2 шт., Стріла, Тумба шлагбаума |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Шлагбаум ZKTeco BGM1145L-90 зі складаною стрілою 4.5 м автоматичний (лівий)
Автоматичний шлагбаум ZKTeco BGM1145L-90 зі складаною стрілою довжиною 4.5 м. Високоефективне та надійне рішення для контролю доступу призначений для контролю доступу автотранспортних засобів на громадських або приватних парковках.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Призначений для керування доступом автотранспортних засобів.
Ключові властивості
* Автоматичний шлагбаум зі складаною стрілою довжиною 4.5 м призначений для контролю доступу автотранспортних засобів на громадських або приватних парковках.
* Можливість змінювати положення стріли з лівого на правий і навпаки.
* Високоефективний безщітковий двигун постійного струму 24 В і редуктор SCM421.
* Автоматичне відчинення при зникненні живлення завдяки вбудованому конденсатору.
* Вбудована функція захисту від удару по автомобілю.
* Висока швидкість відчинення / зачинення: 2.5 с.
* Клас захисту: IP54, що означає високий рівень захисту від пилу.
* Кількість циклів: 3 млн.
* Споживана потужність: 120 Вт.
* Підтримує підключення до 15 пультів.
* Живлення: AC 220 В.
* Матеріал: сталь з порошковим покриттям.
* Робоча температура при -35°C~+70°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
* Розміри: 350 / 300 / 1020 мм.
* Вага: 45 кг.