Біометричний термінал контролю доступу ZKTeco Zpad Plus багатофункціональний
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Біометричний термінал контролю доступу |
| Дисплей / роздільна здатність | 7" |
| Вбудований екран | Так |
| Варіанти аутентифікації | Відбиток пальця |
| Біометрія | Відбиток пальця |
| Інтерфейси зв'язку | Ethernet,USB,Wi-Fi |
| Живлення | DC 12 В |
| Особливості | Облік робочого часу |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Колір | Чорний |
| Розміри | 240 / 130 / 45 мм |
| Розміри пакування | 300 / 210 / 78 мм |
| Вага | 645 г, пакування 1070 г |
| Комплектація | Монтажний комплект, Термінал |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Біометричний термінал контролю доступу ZKTeco Zpad Plus багатофункціональний
Біометричний термінал контролю доступу ZKTeco Zpad Plus багатофункціональний термінал збору даних. Розроблений для оптимізації робочих процесів та забезпечення ефективного збору даних.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Підходить для об'єктів з високим рівнем безпеки, такими як офіси, виробництва тощо.
Ключові властивості
* Біометричний термінал контролю доступу для систем контролю і керування доступом.
* Зручне керування завдяки 7-дюймовому РК-екрану Multi-Touch з віртуальною клавіатурою.
* Відеофіксація фронтальною камерою 2Мп.
* Потужність динаміку в 0.8 Вт для забезпечення якісного звукового відтворення.
* Висока продуктивність завдяки ПЗП обсягом 8 ГБ та ОЗП обсягом 1 ГБ.
* Потужний процесор Quadcore Cortex-A53 з тактовою частотою 1.2 ГГц.
* Для зручного та ефективного управління доступний з Biotime 8.0 (вбудований вебсервер T&A) або з GoTime Cloud (передове програмне рішення T&A).
* Доступно для системних інтеграторів і розробників.
* Інтерфейс через Ethernet, Wi-Fi або USB-хост.
* Обладнаний резервною батареєю на 4 години роботи.
* Живлення: DC 12 В.
* Потужність: 12 В постійного струму.
* Розміри: 240 / 130 / 45 мм.
* Вага: 645 г.