Реле напруги з термозахистом HS Electro УКН-32с термо
| Бренд | HS Electro |
| Тип пристрою | Реле напруги |
| Максимальна потужність навантаження | 7 кВт |
| Максимальний струм навантаження | 32 А |
| Кількість фаз | 1 |
| Вхідна напруга | 0-400 В |
| Час встановлення таймера увімкнення | 5-600 с |
| Вимірювана напруга | 50-400 В |
| Верхня межа напруги | 230-270 В (регулюється) |
| Час вимкнення за верхньою межою напруги | 0.05 с |
| Час вимкнення за нижньою межою напруги | 3 с |
| Нижня межа напруги | 120-210 В (регулюється) |
| Похибка вольтметра | До 5 В |
| Особливості | Термозахист |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -5 °С ~ +45 °С |
| Розміри | 52 / 90 / 65 мм |
| Вага | 0.3 |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Реле напруги з термозахистом HS Electro УКН-32с термо
Реле напруги з термозахистом HS Electro УКН-32с термо для захисту приладів всього будинку або квартири від перепадів напруги. Максимальний струм 32 А, потужність навантаження 7 кВт.
Застосування
Реле контролю напруги контролює напругу в однофазній електромережі і у разі виходу значення напруги за максимально чи мінімально допустимі межі вимикає подання струму, що захищає підключені до мережі пристрої. Підходить для захисту всього будинку або квартири від перепадів напруги.
Ключові властивості
* Максимальний струм 32 А, потужність навантаження 7 кВт.
* Напруга на вході 0-400 В, вимірювана напруга 50-400 В.
* Верхня/нижня межа напруги (регулюється): 230-270 В/120-210 В. Час вимкнення за верхньою/нижньою межою: 0.05 сек/3 сек.
* Час встановлення таймера увімкнення 5-600 сек.
* Термозахист: якщо температура всередині корпусу приладу перевищить 80°С, відбудеться аварійне вимкнення навантаження, на індикаторі висвітиться напис ПРГ. Прилад перейде в робочий режим, коли температура всередині корпусу опуститься до 60°С.
* Надійне клемне з’єднання.
* Можливість коригування показань вольтметра.
* Приладом керує мікроконтролер, який вимірює, аналізує та відображає чинний рівень напруги електромережі.
* Комутація навантаження здійснюється електромагнітним реле.
* Межі вимкнення і час затримки увімкнення встановлюються користувачем за допомогою кнопок на передній панелі. Встановлені значення зберігаються в енергонезалежній пам'яті.
Особливості встановлення
Пристрій встановлюється на стандартну монтажну рейку завширшки 35 мм (DIN-рейка) і займає завширшки три стандартні модулі по 18 мм. Для підключення приладу необхідно підвести дроти живлення і навантаження. Перетин дроту слід вибирати виходячи з комутованого навантаження. Сумарна потужність усіх під'єднаних пристроїв не повинна перевищувати максимальну потужність навантаження приладу.