Біометричний зчитувач ZKTeco FR1200 відбитків пальців і карт EM-Marine
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Зчитувач |
| Робоча частота | 125 кГц |
| Тип карт | EM-Marine |
| Варіанти аутентифікації | Відбиток пальця, Карта |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Біометрія | Відбиток пальця |
| Інтерфейси зв'язку | RS485 |
| Живлення | DC 12 В |
| Індикація | Звукова,Світлова |
| Світлова індикація | Так |
| Звукова індикація | Так |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє,Зовнішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 102 / 50 / 37 мм |
| Комплектація | Інструкція, Зчитувач, З’єднувальні дроти, Карта RFID, Монтажний комплект |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Біометричний зчитувач ZKTeco FR1200 відбитків пальців і карт EM-Marine
Біометричний зчитувач ZKTeco FR1200 для ідентифікації користувачів за відбитками пальців або безконтактної картки. Розроблений для забезпечення високого рівня безпеки та зручності в системах контролю доступу, аутентифікації осіб або в системах відстеження присутності.
Застосування
Зчитувач FR1200 застосовується в корпоративних системах, офісах, банках, громадських приміщеннях тощо. Він поєднує в собі надійність, безпеку та простоту використання для забезпечення ефективного контролю доступу та ідентифікації осіб.
Ключові властивості
* Призначений для ідентифікації користувачів за відбитками пальців і безконтактної карти.
* Вбудована можливість передавати шаблони відбитка пальця.
* Сумісність: з терміналами F8 та F18, контролером inBIO.
* Звуковий індикатор забезпечує додатковий рівень зручності та сприяє ефективності використання зчитувача.
* Працює як в автономному режимі, так і в мережевому.
* Призначена для настінного монтажу.
* Стандарт карт: EM-Marine.
* Клас захисту: IP65 з можливістю зовнішнього встановлення.
* Живлення: DC 12В.
* Робоча температура при 0°C ~ +45°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
* Розмір: 102 / 50 / 37 мм.