Зчитувач UHF ZKTeco UHF2-10E дальньої дії до 12 м вуличний
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Зчитувач |
| Робоча частота | 865-868 МГц |
| Тип карт | UHF |
| Стандарт вбудованого зчитувача | UHF |
| Інтерфейси зв'язку | USB,Wiegand |
| Дальність зчитування | 12 м |
| Живлення | DC 9-12 В |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Алюміній,Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 445 / 445 / 70 мм |
| Комплектація | Зчитувач |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Зчитувач UHF ZKTeco UHF2-10E дальньої дії до 12 м вуличний
Радіочастотний зчитувач UHF-міток ZKTeco UHF2-10E спроєктований для роботи в умовах, де потрібно надійно впізнавати мітки або карти на відстані до 12 метрів. Працює виключно з мітками/картами на частоті 865-868 МГц, що забезпечує оптимальну продуктивність і надійність зчитування.
Застосування
Призначений для застосування в зоні стоянок транспортних засобів, а також для фіксації перевезень, товарів та інших варіантів використання. Забезпечує високу ефективність та точність зчитування, дозволяючи зручно та надійно використовувати його для різних застосувань, таких як контроль доступу, інвентаризація та ідентифікація.
Ключові властивості
* Радіочастотний зчитувач UHF-міток для роботи в умовах, де потрібно надійно впізнавати мітки або карти ZKTeco на відстані до 12 метрів.
* Працює з мітками / картами ZKTeco й інших виробників на частоті 865-868МГц.
* Забезпечує безпеку даних та захист від несанкціонованого доступу до інформації.
* Механізм ідентифікації міток одну за одною та одночасно кількома мітками, підвищить пропускну спроможність.
* Інтерфейс зчитування та передачі даних USB 2.0.
* Швидкість передачі даних, енергоефективність та здатність до зчитування з великої відстані забезпечують протоколи EPC global UHF Class 1 Gen 2 / ISO 18000-6C.
* Режими роботи: зчитувати постійно (за замовчуванням) / зчитувати за подією.
* Живлення: DC 9 – 12 В.
* Клас захисту: IP66.
* Робоча температура при -20°C ~ +60°C стандартизує використання в будь-якому кліматі.
* Розміри 445 / 445 / 70 мм.