Біометричний термінал контролю доступу з WiFi ZKTeco A11-C ID ADMS зі зчитувачем відбитка пальця, коду та карт EM-Marine
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Біометричний термінал контролю доступу |
| Дисплей / роздільна здатність | 3" |
| Вбудований екран | Так |
| Пам'ять карт | 10000 |
| Пам'ять журналу подій | 100000 |
| Тип контролера | Автономний |
| Тип карт | EM-Marine |
| Пам'ять відбитків пальця | 3000 |
| Варіанти аутентифікації | Відбиток пальця, Карта |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Біометрія | Відбиток пальця |
| Інтерфейси зв'язку | RS232,RS485,USB,Wi-Fi |
| Живлення | DC 12 В |
| Струм споживання | 1.5 А |
| Особливості | Облік робочого часу |
| Підключення | Бездротове,Дротове |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 190 / 135.8 / 51.5 мм |
| Вага | 900 г |
| Комплектація | Термінал |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Біометричний термінал контролю доступу з WiFi ZKTeco A11-C ID ADMS зі зчитувачем відбитка пальця, коду та карт EM-Marine
Біометричний термінал контролю доступу з WiFi ZKTeco A11-C ID ADMS бездротовий термінал обліку робочого часу і контролю доступу з ідентифікацією по відбитку пальця та зчитувачем карт EM-Marine. Забезпечує високий рівень безпеки та надійності управління доступом до будь-яких приміщень чи об'єктів..
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Підходить для об'єктів з високим рівнем безпеки, такими як офіси, виробництва тощо.
Ключові властивості
* Біометричний термінал контролю доступу з ідентифікацією по відбитку пальця і зчитувачем карт EM-Marine.
* Зчитує карти з типом EM-Marine 125 кГц зі швидкістю до 1 секунди.
* Інтерфейси WiFi, RS 485, RS 232, TCP/IP і USB забезпечують швидку та зручну передачу даних та зв'язок з іншими пристроями.
* Функції: пароль, SMS, літній час, дзвінок за розкладом, запит на самообслуговування, автоматичне перемикання стану та ADMS.
* Дисплей 3” технологією гарантує яскраве та чітке відображення інформації.
* Функція WDMS може забезпечити віддалене керування даними за допомогою ZKTime 5.0 (Free) та ZKTime. Net.
* Велика кількість пам'яті відбитків пальця (3000), карт (10000) та журнал подій (100000) дозволють використовувати пристрій в об'єктах будь-якого розміру.
* Живлення: DC 12 В.
* Споживання: 1.5 А.
* Розміри: 190 / 135.8 / 51.5 мм.
* Вага: 900 г.