вверхвниз

Джерело безперебійного живлення під зовнішній акумулятор Ritar RTSW-600ND12 LCD з правильною синусоїдою 99-00015540
- Немає в наявності
- Код: 99-00015540
4 798 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Джерело безперебійного живлення під зовнішній акумулятор Ritar RTSW-600ND12 LCD з правильною синусоїдою
| Бренд | Ritar |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний UPS |
| Потужність | 600 ВА / 360 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Вхідна напруга | AC 175-275 В |
| Кількість розеток | 1 Schuko |
| Акумулятор | Зовнішній |
| Напруга акумуляторної батареї | 12 В |
| Максимальний струм заряду | 7 А |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| Індикація | LCD-дисплей |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип захисту | Від короткого замикання, Від перевантаження, Від повного розряду батарей |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 236 / 85 / 130 мм |
| Вага | 4.2 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 798 ₴


