Датчик пропану / бутану промисловий Теміо ДП-4 для блоку керування ВАРТА 1-03 / ВАРТА 1-03П
| Бренд | Теміо |
| Тип пристрою | Датчик витоку газу |
| Тип газосигналізатора | Промисловий |
| Виявлення газів | Пропан/бутан |
| Поріг спрацювання | Метан: 1 % об. (20% НМЗ) |
| Живлення | DC 12 В |
| Потужність споживання | 0.5 Вт |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 124 / 127 / 51 мм |
| Вага | 0.8 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Україна |
Опис товару Датчик пропану / бутану промисловий Теміо ДП-4 для блоку керування ВАРТА 1-03 / ВАРТА 1-03П
Датчик (давач) пропану/бутану промисловий Теміо ДП-4 для безперервного автоматичного контролю концентрацій пропану/бутану в повітрі, що дозволяє вчасно виявити небезпечні рівні газу. Підключається до блоку керування сигналізатора Теміо ВАРТА 1-03 або ВАРТА 1-03П. Два пороги спрацьовування сигналізації – попереджувальна та тривожна: 0.2% об. (поріг 1), 0.4% об. (поріг 2). Номінальна напруга живлення 12 В.
Застосування
Промисловий датчик ДП-4 використовується для виявлення довибухонебезпечних концентрацій пропану (бутану) в повітрі. Він є складовою промислового сигналізатора, працює разом із блоком керування та призначений для використання в промислових і громадських об’єктах, таких як газові котельні, компресорні станції, виробничі підприємства та інші місця, де необхідний постійний контроль загазованості повітря.
Ключові властивості та можливості
* Датчик для виявлення концентрації в повітрі пропану/бутану, підключається до блоку керування сигналізатора ВАРТА 1-03 або ВАРТА 1-03П.
* Два рівні порогів спрацювання сигналізації – попереджувальна (поріг 1) 0.2 % об. і тривожна (поріг 2) 0.4 % об.
* Номінальна напруга живлення 12 В, потужність споживання 0.5 Вт.
* Ступінь захисту корпусу за ДСТУ EN 60529 IP65.
* Може працювати в температурному діапазоні від -30°C до +60°C, що забезпечує ефективність у різних умовах середовища.
* Робоче положення давача температури вертикальне, вимірювальною голівкою вниз.
* Середнє напрацювання на відмову – не менше 60000 годин, середній термін служби пристрою складає не менше 10 років.