Коліматорний приціл Holosun HS510C 2MOA/65MOA red dot зі збільшувачем Holosun HM3X 3x
| Бренд | Holosun |
| Тип пристрою | Коліматорний приціл+збільшувач |
| Діаметр вихідної зіниці | 7.6 мм |
| Діаметр/розмір об'єктива | 28 мм, 32x24 мм |
| Час роботи від батареї | 50000 годин |
| Збільшення | 1x,3x |
| Підсвічування | 12 рівнів |
| Колір прицільної марки | Червона |
| Тип прицільної марки | Коло, Коло з точкою, Точка |
| Розмір прицільної марки | 2 MOA – точка,65 MOA – коло |
| Тип прицілу | Відкритий,Збільшувальний |
| Тип живлення | CR2032 – 1 шт. |
| Живлення | Літієва батарея CR2032 + сонячна панель |
| Особливості моделі | Водонепроникність до 10 метрів,Координатна сітка |
| Тип кріплення на зброї | Picatinny/Weaver |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 102 / 61 / 42 мм, 84 / 46 / 59 мм |
| Вага | 215 г, 306 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Коліматорний приціл Holosun HS510C 2MOA/65MOA red dot зі збільшувачем Holosun HM3X 3x
Комплект коліматора зі збільшувачем: коліматор Holosun HS510C та збільшувач Holosun HM3X – забезпечує швидке та точне прицілювання. Невелика вага та компактність прицілу дозволяють встановлювати його та комфортно використовувати практично на будь-якій зброї. Прицільна сітка – точка 2 МОА червоного кольору; має 12 рівнів підсвічування. Надкомпактний і легкий збільшувач (до 3х) оснащений міцним корпусом з авіаційного алюмінію і надійним захистом від води і туману за стандартом IP67.
В комплекті
* Коліматорний приціл Holosun HS510C 2MOA/65MOA red dot мультиприцільна сітка, із сонячною батареєю – 1 шт.
* Збільшувач Holosun HM3X 3x – 1 шт.
Застосування
Комплект коліматора із збільшувачем призначений для точного прицілювання на різних дистанціях. Коліматор забезпечує швидке захоплення цілі на ближніх відстанях, а збільшувач 3x дозволяє ефективно працювати на середніх дистанціях. Ідеально підходить для мисливства, спортивної стрільби та тактичного використання.
Ключові властивості
Коліматорний приціл Holosun HS510C
* Технологія Мultі-Rеtісlе Ѕуѕtеm – мультиприцільна система. У коліматорі 3 змінних типи прицільної мітки: стандартна «коло 65 МОА з точкою 2 МОА» з перемиканням тільки на «точку» для точного пострілу або тільки на «коло» для захоплення цілі. При змінюванні мітки не потрібне повторне пристрілювання, тому що кожна мітка підсвічується на лінзи одним й тим саме яскравим світлодіодом. Гвинти для пристрілювання повертаються з кроком у 0.5 МОА. Для повертання гвинта підійде монета або плоска викрутка.
* Multilayer Reflective Glass – безпаралаксна оптика з просвітленням. Паралакс відсутній на будь-якій дистанції.
* 12 рівнів яскравості: 10 для денного освітлення та 2 для нічного режиму, можливість вибору потрібного рівня у ручному режимі. В автоматичному режимі яскравість марки сама підлаштовується під освітлення.
* Технологія Solar Failsafe – подвійне джерело живлення, що складається із сонячної панелі та літієвої батареї СR2032, для безперебійної роботи за будь-яких умов освітленості. Споживання настільки мале, що однієї батареї СR2032 вистачить на 50000 годин або 5.5 років роботи, за умови роботи в режимі «точки» з середньої яскравістю.
* Super LED – яскравий світлодіод із довжиною хвилі 650 нм забезпечує яскравість прицільної марки за будь-якого освітлення.
* Функція Ѕhаkе Аwаkе – перехід в режим «сну» за відсутністю вібрацій та переміщення пристрою. Час, через який вмикається режим сну, можна налаштувати. При найменшому русі мітка вмикається знову. При цьому тип мітки та яскравість залишаються тими ж, що до вимкнення (функція «пам’яті»). Це дає економію ресурсу батареї та готовність пристрою до роботи в будь-який момент.
* Приціл кріпиться на стандартну планку Picatinny/Weaver. Швидкознімне кріплення у комплекті.
* Корпус вироблений з алюмінію марки 6061-T6 з антикорозійним покриттям, захисний кожух з титанового легованого сплаву. Клас захисту ІР67: максимальний захист від пилу, відсутність протікань та запотівання при короткочасному зануренні в воду на глибину до 1 м.
Збільшувач Holosun HM3X
* Збільшення 3x, діаметр об'єктива 28 мм, вихідна зіниця 7.6 мм, поле зору 11.3 градуси на 100 метрах.
* Діоптричний діапазон регулювання: +/- 3 та та механізми введення поправок по вертикаллю/горизонталлю.
* Просвітлена оптика з покриттям, що антиблікує.