Подовжувач 4 гнізда на 2 метри без заземлення білий Neomax 4/2м
| Бренд | Neomax |
| Тип пристрою | Подовжувач мережевий |
| Кількість розеток | 4 |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Заземлення | Без заземлення |
| Тип виконання | Касетний |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір | Білий |
| Кількість в ящику | 14 шт. |
| Розміри ящика | 337 / 249 / 231 мм |
| Об’єм ящика | 0.0194 м³ |
| Вага | 417 г |
| Вага ящика | 5.83 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Україна |
Опис товару Подовжувач 4 гнізда на 2 метри без заземлення білий Neomax 4/2м
Подовжувач Neomax білий, на 4 гнізда, довжина кабелю 2 м, без заземлення. Розрахований на номінальну напругу 250 В та номінальний струм навантаження 16 А.
Застосування
Виріб призначений для підключення побутових та офісних електроприладів у місцях, віддалених від стаціонарних розеток. Проста та надійна конструкція забезпечує стабільне живлення декількох пристроїв одночасно, дозволяючи оптимально організувати простір.
Ключові властивості
* Розрахований на номінальну напругу 250 В та номінальний струм навантаження 16 А.
* Кількість гнізд: 4.
* Довжина кабелю: 2 м.
* Матеріал виготовлення: міцний пластик, ступінь захисту IP20.
* Вага виробу: 0.417 кг.
* Характеристики пакування: кількість в ящику – 14 шт, розміри 337 / 249 / 231 мм, вага ящика 5.83 кг.
Характеристики Подовжувач 4 гнізда на 2 метри без заземлення білий Neomax 4/2м
Бренд
Neomax
Тип пристрою
Подовжувач мережевий
Кількість розеток
4
Напруга
250 В
Номінальний струм
16 А
Довжина кабелю
2 м
Заземлення
Без заземлення
Тип виконання
Касетний
Клас захисту
IP20
Колір
Білий
Кількість в ящику
14 шт.
Розміри ящика
337 / 249 / 231 мм
Об’єм ящика
0.0194 м³
Вага
417 г
Вага ящика
5.83 кг
Гарантія
12 місяців
Країна виробник товару
Україна
Відгуки Подовжувач 4 гнізда на 2 метри без заземлення білий Neomax 4/2м
Залишити відгук
Задати питання
Оцінка
Rating
1 star
2 stars
3 stars
4 stars
5 stars
Імʼя
Контактні дані
Ваш відгук
Переваги
Недоліки
Додати фотографію
Посилання на Youtube відео
Надіслати
Ваш відгук успішно надіслано, очікує модерації й незабаром буде опублікований
Сталася помилка. Спробуйте ще раз пізніше
Подовжувач 4 гнізда на 2 метри без заземлення білий Neomax 4/2м
Подовжувач білий на 2 гнізда без заземлення; довжина кабелю 2 м; розрахований на напругу 250 В та струм 16 А; вага 0.417 кг; ступінь захисту IP20; пакування: кількість в ящику 14 шт, розміри ящика 337 / 249 / 231 мм, вага ящика 5.83 кг
227,00 ₴
Повідомити, коли з'явиться
Повідомимо про наявність
Ще більше корисного для вас
Підписуйтесь на нашу розсилку та дізнавайтеся першими про акції та знижки, новинки та трендові моделі
Підписатись
Ви зробили правильний вибір!
Попереду – першими дізнаватиметесь про новинки, акції, секретні пропозиції та круті ідеї для захисту вашого простору
Або ж приєднуйтеся до наших груп в месенджерах
Telegram
Viber