вверхвниз

IP-відеокамера спостереження 2MP з WiFi (VLC-2192WI f=3.6мм) Light Vision (75-00010)
- Немає в наявності
- Код: 75-00010
1 261 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
2Mp вулична циліндрична IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi (2.4 ГГц); роздільна здатність запису 1080P; відеокодек H.264; об'єктив f=3.6 мм; ІЧ-підсвічування 20 м; віддалений моніторинг на смартфонах iOS та Android (застосунок CareCamPro); підтримка протоколів обміну даних TCP/IP, RTSP, ONVIF; можливість підключення через WEB-інтерфейс; запис відео на карту micro SD (до 64 Гб); живлення 12В/0.3А, блок живлення у комплекті DC12В/2A; клас захисту IP66; металевий корпус; робоча температура -20°C~+55°C; розміри 195 / 65 / 65 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 29 |
| Wi-Fi | Да |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Динамік | Да |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 64 ГБ |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | CMOS |
| Мікрофон | Да |
| Живлення | DC 12 В |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 195 / 65 / 65 мм |
| Сумісність | ONVIF |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 261 ₴



