
Відеокамера спостереження 2MP AHD (VLC-8192DZA White f=2.8-12мм) Light Vision (75-00075)
- Готово до відправки
- Код: 75-00075
2 130 ₴
Характеристики AHD-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-8192DZA White f=2.8-12mm
Бренд Light Vision
Тип пристрою AHD-відеокамера
Роздільна здатність камери 2 Мп (1920x1080)
Зовнішній вигляд Купольна
Стандарт передачі сигналу AHD
Матриця 1/2.7" HD
Тип об'єктива Моторизований
Світлочутливість 0.001 Люкс
Фокусна відстань 2.8-12 мм
Тип підсвічування ІЧ
Дальність підсвічування 40 м
Живлення DC 12 В / 500 мА
Тип встановлення відеокамери Вуличне
Клас захисту IP66
Матеріал корпусу Метал
Колір Білий
Робоча температура -40 °C ~ +60 °C
Робоча вологість До 95%
Розміри Ø 97 / 66 мм
Гарантія 36 міс.

AHD-відеокамера Light Vision VLC-8192DZA White для зовнішнього встановлення з роздільною здатністю 2 Мп і моторизованим об'єктивом з фокусною відстанню 2.8-12 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 40 м.
Застосування
Купольну AHD-відеокамеру Light Vision VLC-8192DZA з вологозахищеним антивандальним корпусом можна встановлювати для охорони об'єктів зовні або всередині будівель. Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Матриця відеокамери 1/2.7" HD, з максимальною роздільною здатністю 1920*1080 пікселів.
- Камера оснащена моторизованим варіофокальним об'єктивом з фокусною відстанню 2.8-12 мм.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 40 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), DWDR (дозволяє отримувати більш детальні знімки навіть за контрастних зображень – наявності яскравих та темних участків у кадрі).
- Наявність OSD-меню (екранне меню) дозволяє швидко та просто налаштувати параметри камери.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.7" HD |
| Живлення | DC 12 В / 500 мА |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Робоча вологість | До 95% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ø 97 / 66 мм |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | AHD-відеокамера |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
- Ціна: 2 130 ₴


