
Відеокамера спостереження 1MP MHD (VLC-8128WFM Graphite f=2.8-12мм) Light Vision (75-00021)
- Готово до відправки
- Код: 75-00021
1 106 ₴
Характеристики IP-відеокамера поворотна з WiFi 2Mp Light Vision VLC-04ID f=3.6mm
Бренд Light Vision
Тип пристрою IP-відеокамера
Роздільна здатність камери 2 Мп (1920x1080)
Кути повороту / нахилу 0°-355° / 0°-80°
Повідомлення Повідомлення на мобільний телефон, Фотографії на e-mail
Кути огляду камери По горизонталі: 72 °, по вертикалі: 49 °, по діагоналі: 90 °
Мікрофон Так
Динамік Так
Зовнішній вигляд PTZ (mini)
Стандарт передачі сигналу IP
Матриця 1/2.9" CMOS
Тип об'єктива Монофокальний
Фокусна відстань 3.6 мм
Тип підсвічування ІЧ
Дальність підсвічування 10 м
Відеокодек H.264
Сумісність ONVIF
Підтримка мобільних пристроїв Android, iOS
Підтримка мобільного застосунку CareCamPro
Карта пам'яті MicroSD карта до 128 ГБ
Wi-Fi Так
Живлення DC 5 В
Тип встановлення відеокамери Внутрішнє
Клас захисту IP55
Матеріал корпусу Пластик ABS
Колір Білий
Робоча температура -10 °C ~ +45 °C
Робоча вологість 10 ~ 90%
Розміри 70 / 78 / 108 мм
Вага 178 г
Гарантія 36 міс.
IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-04ID з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку CareCamPro, з роздільною здатністю 2 Мп і об'єктивом з фокусною відстанню 3.6 мм, кут повороту 0-355°, кут нахилу 0-80°, кут огляду за горизонталлю 72°, відеокодек H.264, ІЧ-підсвічування до 10 м. Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв’язок. Підтримує P2P. Протоколи обміну даних TCP/IP, DHCP, Onvif. Живлення DC 5 В/2 А. Запис за рухом на карту пам’яті до 128 Гб (купується окремо). Пластиковий корпус із класом захисту IP55, для внутрішнього встановлення.
Застосування
Поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-04ID можна встановлювати для охорони об’єктів всередині будівель. Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 2 Мп, максимальна роздільна здатність запису 1920*1080 пікселів, відеостиснення H.264.
- Камера оснащена матрицею 1/2.9″ CMOS, з об’єктивом 3.6 мм, кут повороту 0-355°, кут нахилу 0-80°.
- Кут огляду камери: за вертикаллю 49°±5; за горизонталлю: 72°±5; за діагоналлю 90°±5.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 10 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Підтримка застосунку CareCamPro для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
- Запис за рухом та тривогою відбувається на карту пам’яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
- Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв’язок високої якості.
- Підтримує автоматичне відслідковування людини.
- Підтримка P2P, протоколів обміну даних Onvif, DHCP, TCP/IP.
- Живлення камери DC 5 В/2 А.
- Пластиковий корпус із класом захисту IP55.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/4" CMOS |
| Живлення | DC 12 В / 450 мА |
| Робоча температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Роздільна здатність | 1 Мп |
| Робоча вологість | 20% ~ 80% |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп (1280x720) |
| Розміри | 270 / 100 / 85 мм |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | MHD-відеокамера |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Колір | Графітовий |
- Ціна: 1 106 ₴



