
Інфрачервоний прожектор VLC-1512IR 90° Light Vision (80-00035)
- Готово до відправки
- Код: 80-00035
1 470 ₴
Характеристики Інфрачервоний прожектор Light Vision VLC-1512IR 90°
Бренд Light Vision
Тип пристрою ІЧ-прожектор
Довжина хвилі ІЧ 850 нм
Кут променя 90°
Дальність підсвічування 70 м
Кількість світлодіодів 15 шт.
Живлення 12 В
Струм споживання 0.7 А
Клас захисту IP66
Матеріал корпусу Метал
Колір Чорний
Робоча температура -10 °C ~ +50 °C
Розміри 200 / 158 / 50 мм
Вага 940 г
Гарантія 12 міс.

ІЧ-прожектор Light Vision VLC-1512IR 90° з дальністю підсвічування 70 м, довжиною хвилі 850 нм, кутом променя 90°, 15 світлодіодів, живлення 12 В, споживання 0.7 А, клас захисту корпусу IP66.
Застосування
Інфрачервоні прожектори зазвичай використовуються у системі відеоспостереження разом з відеокамерами для забезпечення освітлення приміщення або території, що охороняється, у темний час доби або в умовах недостатньої освітленості.
Ключові властивості
- Дальність ІЧ-підсвічування складає 70 м.
- ІЧ-прожектор з 15 світлодіодів, з довжиною хвилі 850 нм і кутом променя 90°.
- Напруга живлення 12 В, струм споживання 0.7 А.
- Металевий корпус чорного кольору з класом захисту IP66.
- Можливість використання поза приміщеннями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 200 / 158 / 50 мм |
| Живлення | 12 В |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Клас захисту | IP66 |
| Кут проміня | 90° |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Тип пристрою | ІЧ-прожектор |
| Best Seller | 6 |
| Дальність підсвічування | 70 м |
| Струм споживання | 0.7 А |
| Довжина хвилі ІЧ | 850 нм |
- Ціна: 1 470 ₴





