вверхвниз

IP-відеокамера спостереження 8MP (VLC-9840WFI (Linklemo) f=2.7-12мм) Light Vision (75-00156)
- В наявності 1 од.
- Код: 75-00156
3 517 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
8Mp вулична циліндрична IP-відеокамера; роздільна здатність запису 3840*2160, 1-15FPS/S; об'єктив f=2.7-12 мм; кут огляду 102.7°-32.2°; матриця Fullhan 4K DSP+1/2.8" SONY 8MP CMOS; чутливість: Color 0.05Lux@F1.2; B/W 0.005Lux@F1.2; ІЧ-підсвічування 50 м; відеокодек H.264, H.265; протоколи обміну даних: TCP/IP, ONVIF; функції: WDR, 3D-DNR, BLC, HLC; механічний ІЧ-фільтр; простий віддалений моніторинг на смартфонах iOS та Android (застосунок Linklemo); можливість під'єднання через WEB-інтерфейс; порт Ethernet 1*RJ45, 10/100M 10-100 Base-T; запис за детекцією руху; живлення DC 12В (1А)/PoE; ступінь захисту IP67; металевий корпус; робоча температура -30 °C ~ + 60 °C; габаритні розміри 275 / 87 / 110 мм; вага 900 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Клас захисту | IP67 |
| Кути огляду камери | 102.7°-32.2° |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | Linklemo |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність | 8 Мп |
| Робоча вологість | 10% - 90% |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | 275 / 87 / 110 мм |
| Світлочутливість | 0.05 Люкс |
| Сумісність | ONVIF |
| Спрацювання за подією | За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань | 2.7-12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 517 ₴




