
IP-відеокамера спостереження 4MP (VLC-5440DI (Linklemo) f=3.6мм з мікрофоном) Light Vision (75-00162)
- Готово до відправки
- Код: 75-00162
1 512 ₴
IP-відеокамера Light Vision VLC-5440DI (Linklemo) для внутрішнього встановлення з роздільною здатністю 4 Мп і фокусною відстанню 3.6 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 25 м, з вбудованим мікрофоном. Можливе живлення через PoE. Купольний пластиковий корпус із класом захисту IP33.
Застосування
Камеру у пластиковому корпусі із класом захисту IP33 можна встановлювати для охорони об'єктів виключно всередині будівель. Робоча температура становить від −30 °C до +60 °C. Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 4 Мп.
- Швидкість запису відео у максимальній роздільній здатності 2560*1440 пікселів складає 30 кадрів на секунду.
- Світлочутливість Color 0.05Lux@F1.2; B/W 0.005Lux@F1.2.
- Матриця Fullhan 2K DSP+1/3" 4MP CMOS Sensor.
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом 3.6 мм, кут огляду 72°.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 25 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Мережевий протокол ONVIF, камера сумісна з відеореєстраторами популярних брендів Dahua та Hikvision.
- Ведеться запис за детекцією руху та у разі виявлення людини.
- Простий віддалений моніторинг на смартфонах IOS та Android через застосунок Linklemo, в який приходять push-сповіщення про рух.
- Підтримка режиму AP (точка доступу).
- Вбудований мікрофон.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), WDR (дозволяє отримувати якісні знімки за будь-якої освітленості), HLC (компенсація яскравого засвітлення), BLC (компенсація заднього світла).
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M 10-100 Base-T.
- Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
Характеристики IP-відеокамера 4Mp Light Vision VLC-5440DI (Linklemo) f=3.6mm з мікрофоном
Бренд Light Vision
Тип пристрою IP-відеокамера
Роздільна здатність камери 4 Мп (2560x1440)
Повідомлення Повідомлення на мобільний телефон
Кути огляду камери 72°
Мікрофон Так
Зовнішній вигляд Купольна
Стандарт передачі сигналу IP
Матриця 1/3" CMOS
Тип об'єктива Монофокальний
Світлочутливість 0.05 Люкс
Фокусна відстань 3.6 мм
Тип підсвічування ІЧ
Дальність підсвічування 25 м
Кількість потоків 2
Відеокодек H.264, H.265
Сумісність ONVIF
Підтримка мобільних пристроїв Android, iOS
Підтримка мобільного застосунку Linklemo
Bitrate 128Kbps – 8Mbps
Спрацювання за подією За часом, За рухом, Ручний, Тривога
PoE Так
Інтерфейси передачі даних 1x RJ45 10/100M
Живлення DC 12 В / PoE
Тип встановлення відеокамери Внутрішнє
Клас захисту IP33
Матеріал корпусу Пластик
Колір Білий
Робоча температура -30 °C ~ +60 °C
Робоча вологість 10% ~ 90%
Розміри Ø 120 / 110 мм
Вага 250 г
Гарантія 36 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bitrate | 128Kbps – 8Mbps |
| PoE | Да |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Клас захисту | IP33 |
| Кути огляду камери | 72° |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мікрофон | Да |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | Linklemo |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | Ø 120 / 110 мм |
| Світлочутливість | 0.05 Люкс |
| Сумісність | ONVIF |
| Спрацювання за подією | За часом, За рухом, Ручний, Тривога |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
- Ціна: 1 512 ₴




