
IP-відеокамера спостереження 3Mp поворотна з WiFi (VLC-5148ID f=3.6мм) Light Vision (75-00173)
- Готово до відправки
- Код: 75-00173
840 ₴
Характеристики IP-відеокамера поворотна з WiFi 3Mp Light Vision VLC-5148ID f=3.6mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном
Бренд Light Vision
Тип пристрою IP-відеокамера
Роздільна здатність камери 3 Мп (2304x1296)
Кути повороту / нахилу 340°/ 68.5°
Мікрофон Так
Динамік Так
Зовнішній вигляд PTZ (mini)
Стандарт передачі сигналу IP
Матриця 1/4" CMOS
Тип об'єктива Монофокальний
Фокусна відстань 3.6 мм
Тип підсвічування LED, ІЧ
Дальність підсвічування 10 м – ІЧ, 10 м – LED
Відеокодек H.264
Підтримка мобільних пристроїв Android, iOS
Підтримка мобільного застосунку CareCamPro
Карта пам'яті MicroSD карта до 128 ГБ
Smart функції Виявлення людини, Виявлення руху, Смарт трекінг
Wi-Fi Так
Живлення DC 5 В
Тип встановлення відеокамери Внутрішнє
Клас захисту IP55
Матеріал корпусу Пластик
Колір Білий
Робоча температура -10 °C ~ +45 °C
Робоча вологість 10-90%
Розміри 78 / 78 / 112 мм
Вага 165 г
Гарантія 36 міс.
IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-5148ID з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку CareCamPro для iOS/Android, з роздільною здатністю 3 Мп і фокусною відстанню 3.6 мм, кут повороту до 340°, кут нахилу до 68.5°, відеокодек H.264. ІЧ-підсвічування до 10 м + LED-підсвічування до 10 м. Вбудований PIR-датчик із виявленням руху до 10 м. Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок. Підтримує автоматичне відслідковування людини. Живлення DC 5 В/1.5 А. Запис за рухом на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо) або у хмарний сервіс. Пластиковий корпус, для внутрішнього встановлення.
Застосування
Поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-5148ID можна встановлювати для охорони об'єктів виключно всередині будівель.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 3 Мп, максимальна роздільна здатність 2304*1296 пікселів, відеостиснення H.264.
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом 3.6 мм.
- Кут повороту до 340°, кут нахилу до 68.5°. Швидкість обертання за горизонталлю 30°/сек, за вертикаллю 20°/сек.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 10 м та білому LED-підсвічуванню до 10 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Вбудований WiFi 2.4 ГГц. Підтримка застосунку CareCamPro для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
- Вбудований PIR-датчик виявляє рух перед камерою на відстані до 12 метрів, кут виявлення 72°. У разі виявлення руху у застосунок відправляються push-повідомлення.
- Запис за рухом відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо. Підтримує запис у хмарний сервіс за спрацюванням тривоги.
- Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок високої якості.
- Підтримує автоматичне відслідковування людини.
- Живлення камери DC 5 В/1.2 А, блок живлення у комплекті DC5В/1.5A.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 4 |
| Smart-функції | Виявлення людини, Виявлення руху, Смарт трекінг |
| Wi-Fi | Да |
| Зовнішній вигляд | PTZ (mini) |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м – ІЧ, 10 м – LED |
| Динамік | Да |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Клас захисту | IP55 |
| Кути повороту / нахилу | 340°/ 68.5° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/4" CMOS |
| Мікрофон | Да |
| Живлення | DC 5 В |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Роздільна здатність | 3 Мп |
| Робоча вологість | 10-90% |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (2304x1296) |
| Розміри | 78 / 78 / 112 мм |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип підсвічування | LED, ІЧ |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
- Ціна: 840 ₴





