
IP-відеокамера 5Mp PTZ з WiFi (VLC-9256WIA f=4мм) Light Vision (75-00175)
- Готово до відправки
- Код: 75-00175
1 500 ₴
Характеристики IP PTZ-відеокамера з WiFi 5Mp Light Vision VLC-9256WIA f=4mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном
Бренд Light Vision
Тип пристрою IP PTZ-відеокамера
Роздільна здатність камери 5 Мп (2880x1620)
Кути повороту / нахилу 270°/ 80°
Кути огляду камери 72°
Мікрофон Так
Динамік Так
Зовнішній вигляд PTZ (Speed Dome)
Стандарт передачі сигналу IP
Матриця 1/2.8" CMOS
Тип об'єктива Монофокальний
Фокусна відстань 4 мм
Тип підсвічування LED, ІЧ
Дальність підсвічування 15 м – LED, 20 м – ІЧ
Відеокодек H.264, H.265
Підтримка мобільних пристроїв Android, iOS
Підтримка мобільного застосунку CareCamPro
Карта пам'яті MicroSD карта до 128 ГБ
Спрацювання за подією За рухом, За тривогою, За часом
Smart функції Виявлення людини, Виявлення руху
Wi-Fi Так
Інтерфейси передачі даних 1x RJ45 10/100M
Живлення DC 12 В
Тип встановлення відеокамери Вуличне
Клас захисту IP66
Колір Білий
Робоча температура -20 °C ~ +60 °C
Робоча вологість 10-90%
Розміри 150 / 150 / 109 мм
Вага 445 г
Гарантія 36 міс.
IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-9256WIA з кронштейном для монтажу, з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку CareCamPro для iOS/Android, з роздільною здатністю 5 Мп і фокусною відстанню 4 мм, кут повороту до 270°, кут нахилу до 80°, відеокодек H.265/H.264. ІЧ-підсвічування до 20 м + LED-підсвічування до 15 м. Інтелектуальний запис у разі виявлення людини. Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок. Живлення DC 12 В. Запис за рухом на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо). Пластиковий корпус із класом захисту IP66, для вуличного встановлення.
Застосування
Завдяки класу захисту IP66 поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-9256WIA можна встановлювати для охорони об'єктів всередині і зовні будівель. Робоча температура становить від -20°C до +60°C.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 5 Мп, максимальна роздільна здатність 2880*1620 пікселів, відеостиснення H.265/H.264.
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом 4 мм.
- Кут повороту до 270°, кут нахилу до 80°. Швидкість обертання за горизонталлю 30°/сек, за вертикаллю 20°/сек.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 20 м та білому LED-підсвічуванню до 15 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Вбудований WiFi 2.4 ГГц. Підтримка застосунку CareCamPro для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
- Ведеться запис за детекцією руху та інтелектуальний запис у разі виявлення у кадрі людини.
- Запис за рухом відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
- Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок високої якості.
- Підтримка режиму AP – точка доступу.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M 10-100 Base-T.
- Живлення камери DC 12 В/0.8 А, блок живлення у комплекті DC12В/2А.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 11 |
| Smart-функції | Виявлення людини, Виявлення руху |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 15 м – LED, 20 м – ІЧ |
| Динамік | Да |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Клас захисту | IP66 |
| Кути огляду камери | 72° |
| Кути повороту / нахилу | 270°/ 80° |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мікрофон | Да |
| Живлення | DC 12 В |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Робоча вологість | 10-90% |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Розміри | 150 / 150 / 109 мм |
| Спрацювання за подією | За рухом, За тривогою, За годиною |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип підсвічування | LED, ІЧ |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Фокусна відстань | 4 мм |
- Ціна: 1 500 ₴




