
IP-відеокамера спостереження 2MP поворотна з WiFi (VLC-6492S(Tuya) f=3.6мм) Light Vision (75-00183)
- Готово до відправки
- Код: 75-00183
1 247 ₴
Характеристики IP-відеокамера поворотна з WiFi 2Mp Light Vision VLC-6492S(Tuya) f=3.6mm
Бренд Light Vision
Тип пристрою IP-відеокамера
Роздільна здатність камери 2 Мп (1920x1080)
Кути повороту / нахилу 0°-350° / 0°-90°
Повідомлення Повідомлення на мобільний телефон
Мікрофон Так
Динамік Так
Зовнішній вигляд PTZ (mini)
Стандарт передачі сигналу IP
Тип об'єктива Монофокальний
Світлочутливість 0.3 Люкс
Фокусна відстань 3.6 мм
Тип підсвічування ІЧ
Дальність підсвічування 8 м
Відеокодек H.264
Підтримка мобільних пристроїв Android, iOS
Підтримка мобільного застосунку Tuya Smart
Карта пам'яті MicroSD карта до 128 ГБ
Спрацювання за подією За рухом
Smart функції Смарт трекінг
Wi-Fi Так
Живлення 5 В
Тип встановлення відеокамери Внутрішнє
Матеріал корпусу Пластик
Колір Білий
Робоча температура -10 °C ~ +45 °C
Розміри 120 / 80 мм
Гарантія 36 міс.
IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-6492S(Tuya) з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку TuyaSmart для iOS/Android, з роздільною здатністю 2 Мп і фокусною відстанню 3.6 мм, кут повороту 0-355°, кут нахилу 0-90°, відеокодек H.264, ІЧ-підсвічування до 8 м. Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок. Живлення USB-microUSB 5В, блок живлення у комплекті. Запис за рухом на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо). Пластиковий корпус, для внутрішнього встановлення.
Застосування
Поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-6492S(Tuya) можна встановлювати для охорони об'єктів лише всередині будівель.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 2 Мп, максимальна роздільна здатність 1920*1080 пікселів, відеостиснення H.264.
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом 3.6 мм з кутом повороту 0-355°, кутом нахилу 0-90°.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 8 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Підтримка застосунку TuyaSmart для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
- Підтримує інтелектуальне стеження за об'єктом, що рухається (автотрекінг).
- Запис за рухом відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
- Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок високої якості.
- Живлення камери USB-microUSB 5 В.
- До комплекту постачання входить блок живлення DC5V/1.5A.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | Смарт трекінг |
| Wi-Fi | Да |
| Зовнішній вигляд | PTZ (mini) |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 8 м |
| Динамік | Да |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Кути повороту / нахилу | 0°-350° / 0°-90° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мікрофон | Да |
| Живлення | 5 В |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 120 / 80 мм |
| Світлочутливість | 0.3 Люкс |
| Спрацювання за подією | За рухом |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
- Ціна: 1 247 ₴



