
Інфрачервоний прожектор з невидимим підсвічуванням (VLC-1512IR (950nm) 60°) Light Vision (80-00039)
- Готово до відправки
- Код: 80-00039
2 050 ₴
Характеристики Інфрачервоний прожектор Light Vision VLC-1512IR (950nm) 60° з невидимим підсвічуванням
Бренд Light Vision
Тип пристрою ІЧ-прожектор
Довжина хвилі ІЧ 950 нм
Кут променя 60°
Дальність підсвічування 80 м
Кількість світлодіодів 15 шт.
Живлення 12 В
Струм споживання 0.7 А
Клас захисту IP66
Матеріал корпусу Метал
Колір Чорний
Робоча температура -10 °C ~ +50 °C
Розміри 200 / 158 / 50 мм
Вага 940 г
Гарантія 12 міс.
Інфрачервоний прожектор Light Vision VLC-1512IR (950nm) 60° з невидимим підсвічуванням
ІЧ-прожектор Light Vision VLC-1512IR (950nm) 60° з дальністю підсвічування 80 м, довжиною хвилі 950 нм, кутом променя 60°, 15 світлодіодів, живлення 12 В, споживання 0.7 А, клас захисту корпусу IP66. Завдяки довжині хвилі 950 нм підсвічування прожектора непомітно у темний час доби.
Застосування
Інфрачервоні прожектори зазвичай використовуються у системі відеоспостереження разом з відеокамерами для забезпечення освітлення приміщення або території, що охороняється, у темний час доби або в умовах недостатньої освітленості.
Ключові властивості
- Дальність ІЧ-підсвічування складає 80 м.
- ІЧ-прожектор з 15 світлодіодів, з довжиною хвилі 950 нм і кутом променя 60°. Завдяки довжині хвилі 950 нм підсвічування прожектора непомітно вночі.
- Напруга живлення 12 В, струм споживання 0.7 А.
- Металевий корпус чорного кольору з класом захисту IP66.
- Можливість використання поза приміщеннями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Довжина хвилі ІЧ | 950 нм |
| Клас захисту | IP66 |
| Кут проміня | 60° |
| Живлення | 12 В |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 200 / 158 / 50 мм |
| Тип пристрою | ІЧ-прожектор |
| Струм споживання | 0.7 А |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 050 ₴



