
IP-відеокамера спостереження 4MP х 2 панорамна (TD-6242E3N(A/PE/WR2) f=3.5мм) TVT (77-00402)
- Готово до відправки
- Код: 77-00402
12 505 ₴
| Бренд | TVT |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Аудіовиходи | Так |
| Аудіовходи | Так |
| Розміри | Ø 154 / 145 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Робоча температура | -40 °C ~ +55 °C |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.5" CMOS x2 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Кількість потоків | 3 |
| Кількість користувачів онлайн | 16 |
| Bitrate | 64Kbps – 16Mbps |
| Динамік | Так |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Роздільна здатність | 4 Мп x2 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Серія | E |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Тип об’єктива | Монофокальний |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп x2 (4096x1800) |
| Фокусна відстань | 3.5 + 3.5 мм |
| Тип підсвічування | LED |
| Мікрофон | Так |
| Тривожні входи/виходи | 1 / 1 |
| Карта пам’яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| PoE | Так |
| Колір | Білий |
| Клас захисту | IP6 |
IP-відеокамера панорамна TVT TD-6242E3N(A/PE/WR2) з 2 об’єктивами на 4Мр, з фокусною відстанню 3.5 мм x2 і кутом огляду 180°. LED-підсвічування до 20 м, повнокольоровий режим. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як розпізнавання облич, виявлення людей/транспортних засобів, вторгнення в зону, що охороняється, тощо. Можливе живлення через PoE.
Застосування
Камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель. Застосовується для захисту периметра, де необхідна відсутність сліпих зон і потрібен повнокольоровий режим протягом 24 годин, наприклад, у банках, ювелірних магазинах, медичних лабораторіях, аптеках тощо.
Ключові властивості та можливості
- Головною особливістю камери та її характерною відмінністю є наявність двох об'єктивів з роздільною здатністю 4 Мп та швидкістю запису 20 кадрів на секунду кожен, з фокусною відстанню f=3.5 мм, які дозволяють робити зйомку з кутами огляду: горизонтальний 180° x вертикальний 65°. Матриця камери: 1/2.5″ CMOS x2. Підтримується потрійний потік відеосигналу.
- Камера обладнана численними функціями відеоаналітики та алгоритмами глибокого навчання, зокрема, розпізнавання облич, виявлення людей/транспортних засобів, вторгнення, перетин лінії, вхід та вихід з регіону, виявлення залишених предметів, визначення щільності натовпу тощо.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Наявне LED-підсвічування до 20 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби. Підтримується повнокольоровий режим.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.
- Завдяки підтримці ONVIF та SDK камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Напруга живлення DC12V. Підтримка технології PoE (802.3.af, клас 3) дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- З інших переваг слід зазначити наступні: один тривожний вхід та один вихід для підключення охоронних датчиків, наявність одного аудіовходу та одного аудіовиходу для запису та відтворення звуку, вбудований мікрофон і динамік, що в більшості випадків дозволяє відмовитися від зовнішніх аудіопристроїв. Вбудований динамік може транслювати заздалегідь записані попереджувальні голосові повідомлення для відлякування порушників на відстані до 30 м.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 256 Гб, яку слід придбати окремо.
- Ця камера має суцільнометалевий корпус, захист від проникнення води IP67, антивандальний захист IK10, блискавкозахист 6 кВ і підходить для роботи в суворих погодних умовах 7x24 години в приміщенні і на вулиці.
- Два об’єктиви в одному корпусі, при цьому одна IP-адреса, один кабель (з підтримкою PoE), зменшують загальні витрати власника.
- Швидке розгортання та економія зусиль інсталяторів на 50%. Панорамна камера має вбудований кронштейн, який може використовуватися в більшості ситуацій в приміщенні, а також має безліч аксесуарів, які можна вибрати для зовнішнього монтажу (купуються окремо). У більшості випадків достатньо підключити один кабель RJ45 до пристрою-джерела живлення PoE, і додатковий адаптер живлення не потрібен.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 16Mbps |
| PoE | Да |
| Smart-функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення перетину лінії, Виявлення транспортних засобів, Класифікація цілей, Розпізнавання облич |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Динамік | Да |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Клас захисту | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 16 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Матриця | 1/2.5" CMOS x2 |
| Мікрофон | Да |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Протоколи | 802.1x, DDNS, DHCP, DNS, FTP, HTTP, HTTP(s), IPv4, IPv6, NTP, P2P, PPPoE, QoS, RTCP, RTP, RTSP, SMTP, SNMP, SSL/TLS, TCP/IP, UDP, UPnP |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча температура | -40 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність | 4 МП x2 |
| Роздільна здатність камери | 4 МП x2 (4096x1800) |
| Розміри | Ø 154 / 145 мм |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Серія | E |
| Сумісність | ONVIF, SDK |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип підсвічування | LED |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Фокусна відстань | 3.5 + 3.5 мм |
- Ціна: 12 505 ₴








