
IP-відеокамера спостереження 6MP ІЧ з мікрофоном (TD-9564S4-C (D/PE/AW2) Black f=2.8мм) TVT (77-00405)
- Готово до відправки
- Код: 77-00405
4 873 ₴
| Бренд | TVT |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Аудіовходи | Так |
| Розміри | Ø 94.6 / 82.8 мм |
| Вага | 450 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.5" CMOS |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Сумісність | ONVIF |
| Кількість потоків | 3 |
| Кількість користувачів онлайн | 6 |
| Підтримка браузерів | IE (потрібен плагін), Google Chrome, Edge, Firefox, Safari |
| Bitrate | 64Kbps – 8Mbps |
| Протоколи | UDP,IPv4,IPv6,DHCP,NTP,RTSP,RTP,RTCP,RTMP, PPPoE,DDNS,SMTP,FTP,802.1x,SNMP,UPnP,HTTP(S),P2P,QoS |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Роздільна здатність | 6 Мп |
| Країна виробник товару | Китай |
| Серія | S4-C |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Тип об’єктива | Монофокальний |
| Роздільна здатність камери | 6 Мп (3200x1800) |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Мікрофон | Так |
| Карта пам’яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Особливості | NDAA |
| PoE | Так |
| Колір | Чорний |
| Клас захисту | IP67 |
IP-відеокамера TVT TD-9564S4-C (D/PE/AW2) Black з роздільною здатністю 6Мр, з фокусною відстанню 2.8 мм і горизонтальним кутом огляду 104°. Подвійне підсвічування: ІЧ та LED. Відстань ІЧ-підсвічування до 30 м, відстань LED-підсвічування до 30 м. Вбудований мікрофон. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як SMD – інтелектуальна детекція руху, перетин лінії, вторгнення в зону, що охороняється, тощо. Можливе живлення через PoE.
Застосування
Купольну камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель.
Ключові властивості та можливості
- Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 6 Мп (3200*1800 пікселів) за швидкістю 25 кадрів на секунду та має монофокальний об’єктив з фокусною відстанню f=2.8 мм. Матриця камери: 1/2.5″ CMOS.
- IP-відеокамера обладнана функціями відеонаналітики, зокрема, SMD – інтелектуальна детекція руху, класифікація цілей, вторгнення у зону, перетин лінії, виявлення залишених предметів тощо.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Наявне подвійне підсвічування ІЧ – до 30 м та світлодіодне – до 30 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби. Підтримує функцію інтелектуального додаткового підсвічування.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.
- Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Напруга живлення DC 12 В. Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- З інших переваг слід зазначити наступні: підтримка функції P2P, трьох відеопотоків, наявність одного аудіовходу та вбудованого мікрофону, підтримка функцій покращення зображення 3D DNR, WDR, HLC, BLC.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 256 Гб, яку слід придбати окремо.
- Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP67 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| Bitrate | 64Kbps – 8Mbps |
| PoE | Да |
| Smart-функції | SMD, Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Зміна сцени, Класифікація цілей |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Аудіовходи | Да |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м – ІЧ, 30 м – LED |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Клас захисту | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.5" CMOS |
| Мікрофон | Да |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Протоколи | UDP,IPv4,IPv6,DHCP,NTP,RTSP,RTP,RTCP,RTMP,PPPoE,DDNS,SMTP,FTP,802.1x,SNMP,UPnP,HTTP(S),P2P,QoS |
| Підтримка браузерів | IE (потрібен плагін), Google Chrome, Edge, Firefox, Safari |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність | 6 Мп |
| Роздільна здатність камери | 6 МП (3200x1800) |
| Розміри | Ø 94.6 / 82.8 мм |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Серія | S4-C |
| Сумісність | ONVIF |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип підсвічування | LED, ІЧ |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
- Ціна: 4 873 ₴


