-17%Джерело безперебійного живлення для роутера DC UPS Trinix TRX-MUPS-1812 Type-C (20000mAh LiFePo4) 5V/9V/12V/24V/PoE, LiFePo4 4*5Ah
- Готово до відправки
- Код: 42-00149
4 195 ₴
3 500 ₴
Мініатюрне джерело безперебійного живлення Trinix TRX-MUPS-1812 Type-C (20000mAh LiFePo4) з чотирма вбудованими акумуляторними батареями LiFePo4 ємністю 5000 мАг (загальна ємність 20000 мАг), вихідні інтерфейси USB, DC *3, PoE, вихідна напруга 5 В (USB) + 5 В (Type-C) + 9/12 В (DC) – перемикається + 24 В (PoE), вихідна напруга/струм кожного виходу: USB: 5В/2А, Type-C: 5В/1А, DC: 9В/2А, 12В/1.5А, PoE: 24В/0.7А, максимальна вихідна потужність 18 Вт, вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц.

Застосування
ДБЖ постійного струму Trinix TRX-MUPS-1812 Type-C дозволяє живити обладнання під час відключення електроенергії. Забезпечує живлення і безперебійну роботу таких пристроїв як роутер, медіаконвертер, модем, відеокамери, LED-освітлення. Можна використовувати як повербанк завдяки наявності USB-порту.
Миттєве перемикання на вбудовану акумуляторну батарею дозволить працювати в інтернеті без переривання зв’язку під час вимкнення електроенергії.

Ключові властивості
- Вбудовані 4 LiFePo4 акумуляторні батареї ємністю 5000 мАг (загальна ємність 20000 мАг).
- Вихідні інтерфейси USB, Type-C, DC, PoE, вихідна напруга 5 В (USB) + 5 В (Type-C) + 9/12 В (DC) – перемикається + 24 В (PoE). Вихідна напруга та струм кожного виходу: USB: 5В/2А, Type-C: 5В/1А, DC: 9В/2А, 12В/1.5А, PoE: 24В/0.7А.
- Максимальна вихідна потужність 18 Вт.
- Вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц.
- Система захисту від перезарядження, перерозрядження, короткого замикання.
- Індикатор рівня заряду батареї та статусу роботи пристрою.
- Компактний і легкий пристрій з розмірами 206 / 120 / 35 мм та вагою 640 г.

Бренд Trinix
Тип пристрою Блок безперебійного живлення
Вихідна напруга 5 В, 9 В, 12 В, 24 В
Вихідна потужність 18 Вт
Вхідна напруга 100-240 В
Акумулятор Вбудований
Тип акумулятора LiFePo4
Ємність акумулятора 5 Ah (4 шт.)
Інтерфейси DC x 1, PoE x 1, USB Type-C x 1, USB x 1
Застосування ДБЖ Медіаконвертер, Роутер
Тип виконання Пластиковий корпус
Тип захисту Від короткого замикання, перевантаження, розряду/перезаряду
Матеріал корпусу Пластик
Колір Чорний
Робоча температура 0 °C ~ +40 °C
Розміри 206 / 120 / 35 мм
Вага 640 г
Гарантія 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Індикація | Звукова/Світлова/Вібро |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ємність акумулятору | 9000 мАг |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Smart ONline |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 206 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 0.64 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 206 / 120 / 35 мм |
| Акумулятор | Вбудований |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Вихідна напруга | 5 В, 9 В, 12 В, 24 В |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Best Seller | 178 |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, розряду/перезаряду |
| Інтерфейси | DC x 1, PoE x 1, USB Type-C x 1, USB x 1 |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Застосування ДБЖ | Медіаконвертер, Роутер |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
- Ціна: 3 500 ₴











