Розумне Wi-Fi реле Sonoff Mini R2
| Бренд | Sonoff |
| Тип пристрою | Розумне реле |
| Максимальна потужність навантаження | 2.2 кВт |
| Максимальний струм навантаження | 10 А |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Напруга | AC 100-240 В |
| Кількість реле | 1 |
| Підтримка мобільного застосунку | eWeLink |
| Бездротовий стандарт | 802.11b/g/n |
| Wi-Fi | Так |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 42.6 / 42.6 / 20 мм |
| Вага | 35 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Розумне Wi-Fi реле Sonoff Mini R2
Розумне мініютюрне Wi-Fi реле Sonoff Mini R2 для керування електроприладами та роботи в системі «Розумний будинок», одноканальне, з налаштуванням та керуванням через мобільний застосунок eWeLink. Максимальний струм комутації 10 А, максимальна потужність навантаження 2200 Вт. Підтримка WiFi 2.4 ГГц IEEE 802.11b/g/n. Може використовуватися як прохідний вимикач, контакти S1/S2 призначені для підключення додаткового стандартного вимикача. Можливе встановлення у стандартний підрозетник.
Що таке Розумний будинок
Розумний будинок – це система автоматизації домашніх пристроїв та приладів, яка об’єднує їх в одну мережу та дозволяє розумно керувати домашнім обладнанням – дивитися статус, віддалено вмикати чи вимикати їх та створювати розклад, слідкувати за споживанням електроенергії, налаштовувати сценарії роботи за певних умов – наприклад, увімкнути світло, коли відчиняються двері (за умови підключення всіх пов’язаних пристроїв у систему).
Призначення Sonoff Basic R2
Розумне реле, або вимикач, Sonoff Mini R2, перетворює все підключене в систему обладнання «розумним» та дистанційно керує ним через WiFi за допомогою застосунку eWeLink, який можна встановити на мобільному пристрої з підтримкою iOS або Android. Загалом застосунок підтримує роботу більш ніж з 2000 різними виробниками побутових приладів та електроніки. Також eWeLink сумісний з Amazon Alexa та Google Assistant.
Ключові властивості
* Керування за допомогою Wi-Fi реле підключеними пристроями з мобільного пристрою через застосунок eWeLink на iOS/Android.
* Максимальний струм комутації 10 А, максимальна потужність навантаження 2200 Вт.
* Підтримка голосового керування через Amazon Alexa та Google Assistant.
* Відстеження статусу домашньої техніки в режимі реального часу.
* Віддалене увімкнення або вимкнення пристроїв.
* Максимальна підтримка 8 тимчасових завдань для кожного доданого у систему пристрою.
* Можливість налаштування сценаріїв.
* Встановлення розкладу роботи для підключеного пристрою, що включає в себе зворотний відлік часу, розклад або циклічний таймер.
* Один мобільний пристрій підтримує безліч розумних Wi-Fi реле.
* Можливість додати доступ до пристрою іншим людям, щоб вони змогли керувати ним безпосередньо зі своїх телефонів.
* Підтримка підключення зовнішнього вимикача завдяки наявністю контактів S1/S2.
* Можливе встановлення у стандартний підрозетник.
* Корпус виконаний з міцного термостійкого пластику PC V0, що має підвищену електроізоляцію.