Трифазне реле напруги HS Electro УКН-380В
| Бренд | HS Electro |
| Тип пристрою | Реле напруги |
| Максимальна потужність навантаження | 1.3 кВт |
| Максимальний струм навантаження | 6 А |
| Кількість фаз | 3 |
| Вхідна напруга | 0-400 В |
| Час встановлення таймера увімкнення | 5-600 с |
| Вимірювана напруга | 50-400 В |
| Верхня межа напруги | 230-270 В (регулюється) |
| Час вимкнення за верхньою межою напруги | 0.05 с |
| Час вимкнення за нижньою межою напруги | 3 с |
| Нижня межа напруги | 120-210 В (регулюється) |
| Похибка вольтметра | До 5 В |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -5 °С ~ +45 °С |
| Розміри | 52 / 90 / 65 мм |
| Вага | 0.3 |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Трифазне реле напруги HS Electro УКН-380В
Трифазне реле напруги HS Electro УКН-380В для захисту трифазних двигунів. Максимальний струм 6 А, потужність навантаження 1.3 кВт. Захист від обриву нуля, перекосу фаз, злипання фаз, неправильного чергування фаз, перепадів напруги
Застосування
Реле контролю напруги контролює напругу в трифазній електромережі постійного струму і у разі виходу значення напруги за максимально чи мінімально допустимі межі, перекосу фаз чи зникнення напруги будь-якої з фаз вимикає подання струму, що захищає підключені до мережі пристрої. Підходить для захисту трифакзних двигунів.
Ключові властивості
* Максимальний струм 6 А, потужність навантаження 1.3 кВт.
* Напруга на вході 0-400 В, вимірювана напруга 50-400 В.
* Верхня/нижня межа напруги (регулюється): 230-270 В/120-210 В. Час вимкнення за верхньою/нижньою межою: 0.05 сек/5 сек.
* Час встановлення таймера увімкнення 5-600 сек.
* Захист від обриву нуля, перекосу фаз, злипання фаз, неправильного чергування фаз, перепадів напруги.
* Можливість коригування показань вольтметра.
* Приладом керує мікроконтролер, який вимірює, аналізує та відображає чинний рівень напруги електромережі для кожної з фаз.
* Комутація навантаження здійснюється електромагнітним реле.
* Межі вимкнення і час затримки увімкнення встановлюються користувачем за допомогою кнопок на передній панелі. Встановлені значення зберігаються в енергонезалежній пам'яті.
Особливості встановлення
Пристрій встановлюється на стандартну монтажну рейку завширшки 35 мм (DIN-рейка) і займає завширшки три стандартні модулі по 18 мм. Для підключення приладу необхідно підвести дроти живлення і керування контактором. Для підключення навантаження слід використовувати контактор.