Зчитувач UHF ZKTeco 6E Pro дальної дії
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Зчитувач |
| Робоча частота | 865-868 МГц |
| Тип карт | UHF |
| Стандарт вбудованого зчитувача | UHF |
| Інтерфейси зв'язку | USB,Wiegand |
| Дальність зчитування | 18 м |
| Живлення | DC 9-12 В |
| Струм споживання | 1.2 А |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Алюміній,Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 310 / 310 / 90 мм |
| Комплектація | Зчитувач |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Зчитувач UHF ZKTeco 6E Pro дальної дії
UHF зчитувач дальньої дії ZKTeco UHF 6E Pro працює з мітками стандарту UHF 865-868 МГц з дальністю зчитування до 18 м. Має вбудований чип Impinj R2000 і водо- і пилозахищений корпус. Відрізняється надійністю, великим терміном служби, захистом від негативних факторів зовнішнього середовища і великим радіусом зчитування, що значно збільшує області застосування даної моделі
Застосування
Використовується для безконтактного зчитування RFID міток на великій відстані. Він забезпечує швидкий та надійний доступ до об'єктів без потреби фізичного контакту зі зчитувачем, що особливо корисно в умовах великих приміщень або на відкритих територіях.
Ключові властивості
* UHF зчитувач дальньої дії, з дальністю зчитування до 18 м, працює з мітками стандарту UHF 865-868 МГц.
* Інтерфейс зчитування та передачі даних Wiegand 26/34.
* Швидкість передачі даних, енергоефективність та здатність до зчитування з великої відстані забезпечують протоколи EPC global UHF Class 1 Gen 2 / ISO 18000-6C.
* Режими роботи: зчитувати постійно (за замовчуванням) / зчитувати за подією.
* Потужність сигналу: 10 -33 dBm.
* Коефіцієнт посилення антени: 9 dB.
* Живлення: DC 9-12 В / 1.2A.
* Має вбудований чип Impinj R2000 і водо- і пилозахищений корпус.
* Матеріал корпусу: антенна частина - пластик ABS; задня частина - алюміній.
* Робоча температура при -20°C~+60°C дозволяє використовувати пристій в будь-якому кліматі.
* Розміри 310 / 310 / 90 мм.