Біометричний зчитувач ZKTeco ZK4500 відбитків пальців
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Зчитувач |
| Варіанти аутентифікації | Відбиток пальця |
| Біометрія | Відбиток пальця |
| Інтерфейси зв'язку | USB |
| Живлення | DC 5 В |
| Індикація | Світлова |
| Світлова індикація | Так |
| Підключення | Дротове |
| Монтаж | Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 49 / 79.8 / 65.5 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Біометричний зчитувач ZKTeco ZK4500 відбитків пальців
Біометричний зчитувач ZKTeco ZK4500 для ідентифікації користувачів за відбитками пальців. Розроблений для забезпечення високого рівня безпеки та зручності в системах контролю доступу, аутентифікації осіб або в системах відстеження присутності.
Застосування
Зчитувач використовується в корпоративних системах, офісах, банках, громадських приміщеннях тощо. Захоплює зображення відбитка пальця та завантажує в систему через USB підключення. Він поєднує в собі надійність, безпеку та простоту використання для забезпечення ефективного контролю доступу та ідентифікації осіб.
Ключові властивості
* Призначений для ідентифікації користувачів за відбитками пальців.
* Високошвидкісний сканер відбитка пальців забезпечує коректне зчитування та швидкого розпізнавання сухих, мокрих та грубих відбитків пальців.
* Підтримує функцію детектування підроблених відбитків.
* Підтримка Windows 2000 / XP / Vista / Windows 7.
* Низьке споживання в режимі очікування.
* Інтерфейс: USB 2.0.
* Світлодіодний індикатор забезпечує додатковий рівень зручності та сприяє ефективності використання зчитувача.
* Живлення: USB 5В.
* Просте настільне підключення та надійні матеріали.
* Робоча температура при -20°C ~ +55°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
* Розмір: 49 / 79.8 / 65.5 мм.