Зчитувач UHF ZKTeco UR10RW-E із записом картом настільний
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Зчитувач |
| Робоча частота | 865-868 МГц |
| Тип карт | UHF |
| Стандарт вбудованого зчитувача | UHF |
| Інтерфейси зв'язку | USB |
| Дальність зчитування | 20-40 см |
| Живлення | DC 5 В |
| Струм споживання | 300 мА |
| Особливості | Запис карт |
| Світлова індикація | Так |
| Підключення | Дротове |
| Монтаж | Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 107 / 107 / 23 мм |
| Комплектація | Зчитувач |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Зчитувач UHF ZKTeco UR10RW-E із записом картом настільний
Безконтактний настільний зчитувач ZKTeco UR10RW-E зі збільшеною відстанню зчитування до 20 ~ 40 см, працює з мітками UHF RFID в системах RFID. Відрізняється надійністю, великим терміном служби, захистом від негативних факторів зовнішнього середовища і великим радіусом зчитування, що значно збільшує області застосування даної моделі
Застосування
Використовується для безконтактного зчитування RFID міток. Він забезпечує швидкий та надійний доступ до об'єктів без потреби фізичного контакту зі зчитувачем, що особливо корисно у сферах контролю доступу персоналу та в системах керування транспортними засобами.
Ключові властивості
* Безконтактний настільний зчитувач збільшеною відстанню зчитування до 20 ~ 40 см стандарту UHF 865 – 868 МГц.
* Швидкість передачі даних, енергоефективність та здатність до зчитування з великої відстані забезпечують протоколи EPC global UHF Class 1 Gen 2 / ISO 18000-6C.
* Сумісність з мітками сімейств на частоті 865 – 868MHz Мгц (UR10R-1E) і 902 – 928MHz (UR10R-1F).
* Підтримує читання і запис, що робить його універсальним.
* Довжина USB кабелю: 1.5 м.
* Живлення: USB 5 В, 300 мА.
* Робоча температура при -10°C ~ +50°C стандартизує використання в будь-якому кліматі.
* Розміри 107 / 107 / 23 мм.