USB-зчитувач магнітних (банківських) карт ZKTeco ZK-MSR для POS-терминалів
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Зчитувач банківських карт |
| Товщина карти, що зчитується | 0.76±0.08 мм |
| Швидкість проведення карти | 10-150 см/сек |
| Тип карт | AAMVA, CADMV, ISO-7811 |
| Інтерфейси зв'язку | USB |
| Живлення | DC 5 В |
| Струм споживання | 80 мА |
| Індикація | Звукова,Світлова |
| Світлова індикація | Так |
| Звукова індикація | Так |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 90 мм |
| Вага | 96 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару USB-зчитувач магнітних (банківських) карт ZKTeco ZK-MSR для POS-терминалів
USB-зчитувач для банківських карт ZKTeco ZK-MSR з магнітною смугою призначений для використання з POS-терміналами. Він оснащений світлодіодним і звуковим індикаторами, що спрощують процес зчитування карт.
Застосування
Призначений для зчитування магнітних карт на великих площах, у сферах таких як керування транспортними засобами, паркування, керування виробничою лінією або контроль доступу.
Ключові властивості
* USB-зчитувач для банківських карт з магнітною смугою призначений для використання з POS-терміналами.
* Положення треку відповідає стандартам ISO 1 (IATA), ISO 2 (ABA) та ISO 3 (MINTS), що забезпечують правильне зчитування та обробку даних фінансовими системами та банківськими терміналами.
* Інтерфейс: USB, що робить його сумісним з різноманітними пристроями.
* Підходить для карт стандартом: ISO7811, AAMVA, CADMV.
* Ємність запису: 79 символів (7 біт) / 40 символів (5 біт) / 107 символів (5 біт).
* Швидкість роботи: 10 ~ 150 см/сек.
* Частота помилок: менше 0.5%.
* Споживання: 40 мА (режим очікування), 80 мА (робочий режим).
* Живлення: DC 5V ± 5%.
* Декодований режим: F / 2F.
* Робоча температура при -10°C~+55°C стандартизує використання в будь-якому кліматі.
* Довжина кабелю: 60 см.