Зчитувач UHF ZKTeco UHF2-5E вуличний
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Зчитувач |
| Робоча частота | 865-868 МГц |
| Тип карт | UHF |
| Стандарт вбудованого зчитувача | UHF |
| Інтерфейси зв'язку | USB,Wiegand |
| Дальність зчитування | 6 м |
| Живлення | DC 9-12 В |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP66 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 250 / 250 / 72 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Зчитувач UHF ZKTeco UHF2-5E вуличний
Безконтактний зчитувач міток дальньої дії ZKTeco UHF2-5E здатний одночасно зчитувати кілька міток на відстані до 6 метрів. Працює на частотах 865МГц – 868МГц та 902МГц – 928МГц, що забезпечує оптимальну продуктивність і надійність зчитування. Сумісний з контролерами ZK-C3 і ZK-INBIO.
Застосування
Призначений для зчитування магнітних карт на великих площах, у сферах таких як керування транспортними засобами, паркування, керування виробничою лінією або контроль доступу.
Ключові властивості
* Безконтактний зчитувач міток дальньої дії здатний одночасно зчитувати кілька міток на відстані до 6 метрів.
* Чудово підходить для використання у сферах: керування транспортними засобами, паркування, керування виробничою лінією або контроль доступу.
* Забезпечує безпеку даних та захист від несанкціонованого доступу до інформації.
* Механізм ідентифікації міток одну за одною та одночасно кількома мітками, підвищить пропускну спроможність.
* Інтерфейс зчитування та передачі даних Wiegand 26 (за замовчуванням), Wiegand 34, USB.
* Швидкість передачі даних, енергоефективність та здатність до зчитування з великої відстані забезпечують протоколи RS232.
* Частота: 865МГц – 868МГц, 902МГц – 928МГц.
* Живлення: DC 9 – 12 В.
* Клас захисту: IP66.
* Робоча температура при -20°C ~ +60°C дозволяє використовувати пристій в будь-якому кліматі.
* Розміри 250 / 250 / 72 мм.