Турнікет-трипод ZKTeco TS1022 Pro з контролером, зчитувачем відбитка пальця і RFID карт
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Турнікет |
| Тип турнікета | Напівзростовий |
| Пам'ять карт | 30000 |
| Пам'ять журналу подій | 100000 |
| Антипаніка | Так |
| Тип конструкції | Роторний |
| Тип привода | Електромеханічний |
| Функції турнікета | Блокування, Вихід, Вхід |
| Пам'ять відбитків пальця | 3000 |
| Пропускна спроможність | 30 чол/хв |
| Ширина проходу | 520 мм |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Живлення | AC 110-220 В |
| Потужність споживання | 68 Вт |
| Індикація | Світлова |
| Монтаж | Підлоговий |
| Клас захисту | IP54 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сірий |
| Робоча температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 520 / 280 / 985 мм |
| Вага | 34 |
| Комплектація | Інструкція, Турнікет |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Турнікет-трипод ZKTeco TS1022 Pro з контролером, зчитувачем відбитка пальця і RFID карт
Турнікет-трипод ZKTeco TS1022 Pro високоефективне та надійне рішення для контролю доступу з контролером, зчитувачем відбитка пальця і RFID карт. Завдяки функції антипаніка, у разі надзвичайної ситуації турнікет автоматично відкривається, забезпечуючи швидкий вихід.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Підходить для об'єктів з високим рівнем безпеки та великим потоком людей, де швидкий евакуаційний вихід є критично важливим. Такий турнікет забезпечує ефективний контроль доступу, зберігаючи при цьому безпеку та зручність для користувачів.
Ключові властивості
* Турнікет-трипод з вбудованим зчитувачем RFID карт, контролером і зчитувачем відбитка пальця з одиночною смугою руху для швидкого проходу і надійного вхідного контролю.
* Пропуск відбувається за допомогою сканування відбитка пальця, зчитувача карток (будь-якого типу), дистанційного керування через пульт або радіобрелок
* Двоспрямований турнікет з функцією антипаніка: автоматичне відімкнення у разі відсутності живлення.
* Світлодіодні піктограми для зручності використання і високої пропускної здатності.
* Пропускна здатність 30 чол/хв, 25 чол/хв – за відбитком пальця та ширина проходу 520 мм забезпечують комфорт у використанні.
* Зчитувач карт: EM-Marine.
* Пам'ять: 3000 відбитків, 30000 RFID карт.
* Ємність журналу: 100000 записів.
* Підходить для встановлення всередині приміщення або на зовні, під укриттям. Простий процес встановлення.
* Тип встановлення: підлогове.
* Напрацювання на відмову: 1 млн проходів, що гарантує довгий термін експлуатації.
* Споживання: увімкнення – 68 Вт, очікування – 15 Вт, відчинення 60 – Вт.
* Живлення: AC110В / 220В, 50 / 60Гц.
* Матеріал: нержавіюча сталь.
* Робоча температура при -28°C~+60°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
* Клас захисту: IP54.
* Розміри: 520 / 280 / 985 мм.
* Вага: 34 кг.