Джерело безперебійного живлення 1000VA/500W Hikvision DS-UPS1000/EU
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний UPS |
| Потужність | 1000 ВА / 500 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Тип вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Вхідна напруга | AC 220-240 В, 50/60 Гц |
| Кількість розеток | 2 Schuko |
| Акумулятор | Вбудований |
| Ємність акумулятора | 9 Ah |
| Застосування ДБЖ | ПК |
| Індикація | LED-підсвічування |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип захисту | Від перевантаження, розряду/перезаряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 274 / 95 / 139 мм |
| Вага | 5.4 |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Джерело безперебійного живлення 1000VA/500W Hikvision DS-UPS1000/EU
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) Hikvision DS-UPS1000/EU, лінійно-інтерактивне, з вбудованою акумуляторною батареєю 9 А·год, потужністю 1000 ВА / 500 Вт, з апроксимованою синусоїдою, зі світлодіодною індикацією роботи, 2 розетки.
Застосування
Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення стабілізують вхідну напругу і забезпечують безперебійне живлення підключеного обладнання у разі збою електроживлення від мережі. Використовуються у разі частих стрибків напруги або вимкнень електроживлення. Не підходить для використання з котлами.
Ключові властивості і можливості
* Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення з апроксимованою синусоїдою.
* Вихідна потужність складає 1000 ВА / 500 Вт.
* Діапазон вхідної напруги 220-240 В AC, номінальна вихідна напруга 220 В AC.
* Вбудована акумуляторна батарея напругою 12 В ємністю 9 А·год.
* Захист від перевантаження, перерозряду, повного розряду батарей.
* Швидкий час перемикання на акумуляторну батарею – 10 мс.
* Типовий час перезаряджання: від 10 до 16 годин.
* Дві розетки (Schuko).
* Світлодіодна індикація стану роботи та заряду батареї.