Датчик температури промисловий Теміо ДТ-24 для блоку керування ВАРТА 1-03.24 / ВАРТА 1-03.24П
| Бренд | Теміо |
| Тип пристрою | Датчик температури |
| Тип газосигналізатора | Промисловий |
| Поріг спрацювання | Температура: 70°C |
| Живлення | DC 12 В |
| Потужність споживання | 0.5 Вт |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 124 / 127 / 51 мм |
| Вага | 0.9 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Україна |
Опис товару Датчик температури промисловий Теміо ДТ-24 для блоку керування ВАРТА 1-03.24 / ВАРТА 1-03.24П
Датчик (давач) температури промисловий Теміо ДТ-24 для безперервного автоматичного контролю рівня температури, що дозволяє вчасно виявити небезпеку. Підключається до блоку керування сигналізатора Теміо ВАРТА 1-03.24 / ВАРТА 1-03.24П. Поріг спрацьовування сигналізації: понад 70 °C. Номінальна напруга живлення 12 В.
Застосування
Промисловий датчик ДТ-24 використовується для виявлення підвищення рівня температури в навколишньому середовищі. Він є складовою промислового сигналізатора, працює разом із блоком керування та призначений для використання в промислових і громадських об’єктах, таких як газові котельні, компресорні станції, виробничі підприємства та інші місця, де необхідний постійний контроль рівня температури.
Ключові властивості та можливості
* Датчик для виявлення підвищення рівня температури, підключається до блоку керування сигналізатора ВАРТА 1-03.24 / ВАРТА 1-03.24П.
* Два рівні порогів спрацювання сигналізації – попереджувальна і тривожна, спрацьовує при перевищенні температури понад 70 °C.
* Номінальна напруга живлення 12 В, потужність споживання 0.5 Вт.
* Ступінь захисту корпусу за ДСТУ EN 60529 IP65.
* Може працювати в температурному діапазоні від -30°C до +60°C, що забезпечує ефективність у різних умовах середовища.
* Робоче положення давача температури вертикальне, вимірювальною голівкою вниз.
* Середнє напрацювання на відмову – не менше 60000 годин, середній термін служби пристрою складає не менше 10 років.