
Перемикач одноклавішний Сталь настінний Asfora з рамкою Schneider Electric (EPH0800162)
- Немає в наявності
- Код: EPH0800162
175 ₴
Перемикач Schneider Electric Asfora EPH0800123 білого кольору - це готовий до встановлення виріб з 2 накладками
Перемикач двоклавішний. Спосіб кріплення - гвинти або монтажні лапки. Номінальний струм перемикача 10 A, потужність 2300 Вт.
Розміри цього перемикача становлять 83 мм, 83 мм і 43 мм, з глибиною виступу 15 мм.
Передбачено прихований монтаж.
Глянцева поверхня створює відчуття елегантності в кімнаті.
Ступінь захисту IP20
Клеми безгвинтові.
Перемикач виготовлено з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) пластику.
Має мідний провідник. Він отримав сертифікати TSE, VDE.
Повністю відповідає стандарту IEC 60669-1. Має знак якості CE, UKR.
Крім того, це екологічний продукт преміум-класу. Не містить ртуті.
Оновлені перемикачі Asfora тепер мають менші, більш компактні механізми, профільовані супорти, покращені отвори для проводів і затискачі, монтажні лапки з поворотною пружиною, що покращує якість і функціональність цих перемикачів.
Продукція Asfora виготовлена з високоякісних матеріалів, які не жовтіють з часом. Витончений та елегантний дизайн ідеально гармонує практично з будь-яким інтер'єром.
Технічні характеристики
| Діапазон | Asfora |
|---|---|
| Тип виробу або компоненту | Вимикач |
| Опис виробу | Повний комплект |
| Кількість клавіш | 1 |
| Функція перемикання | 1-полюсний на 2 напрямки |
| Тип електричного навантаження | Навантаження для енергозберігаючих ламп з баластом: 100 Вт |
| Відтінок кольору | Чорний |
| Тип пакування | Флоу-пак |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
|---|---|
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Номінальний струм | 10 AX на 250 В змінний струм |
| Кількість кабелів | 2 кабель(лі) 2,5 мм² |
| Гнучкість кабелю | Гнучкий Жорсткий Твердий багатожильний |
| Довжина зачистки проводів | 13,0 мм |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Матеріал провідника | Мідь |
| Спосіб кріплення | Гвинтами або монтажними лапками 51…70 мм |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Ширина | 83 мм |
| Висота | 83 мм |
| Глибина | 43,0 мм |
| Глибина проекції | 15 мм |
| Маса нетто | 0,074 кг |
| Стандарти | МЕК 60669-1 |
|---|---|
| Сертифікація виробу | TSE VDE |
| Знак якості | CE UKR |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу | IP20 |
| Робоча температура навколишнього середови | -5…40 °C |
| Тип 1 упаковки | PCE |
|---|---|
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Висота 1 упаковки | 4,000 см |
| Ширина 1 упаковки | 8,500 см |
| Довжина 1 упаковки | 8,500 см |
| Вага 1 упаковки | 75,400 г |
Гарантія |
18 місяців |
|---|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Зовнішній |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Потужність | 2300 Вт |
| Кількість каналів | 1 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 43 мм |
| Висота | 83 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір кнопки | Сталь |
- Ціна: 175 ₴




