
IP-відеокамера спостереження 2MP поворотна з WiFi (VLC-05ID f=2.5мм) Light Vision (75-00004)
- Готово до відправки
- Код: 75-00004
1 358 ₴
Характеристики IP-відеокамера поворотна з WiFi 2Mp Light Vision VLC-05ID f=2.5mm
Бренд Light Vision
Тип пристрою IP-відеокамера
Роздільна здатність камери 2 Мп (1920x1080)
Кути повороту / нахилу 0°-355° / 0°-80°
Мікрофон Так
Динамік Так
Зовнішній вигляд PTZ (mini)
Стандарт передачі сигналу IP
Тип об'єктива Монофокальний
Фокусна відстань 2.5 мм
Тип підсвічування ІЧ
Дальність підсвічування 6 м
Відеокодек H.264
Підтримка мобільних пристроїв Android, iOS
Підтримка мобільного застосунку 360Eyes
Карта пам'яті MicroSD карта до 128 ГБ
Спрацювання за подією За рухом, За часом
Wi-Fi Так
Живлення DC 5 В
Підключення Бездротове
Тип встановлення відеокамери Внутрішнє
Клас захисту IP55
Матеріал корпусу Пластик
Колір Білий
Робоча температура -10 °C ~ +55 °C
Робоча вологість 10 - 90%
Розміри 145 / 110 / 125 мм
Вага 110 г
Гарантія 36 міс.
Країна виробник товару Китай

IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-05ID з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку 360Eyes для iOS/Android, з роздільною здатністю 2 Мп і фокусною відстанню 2.5 мм, кут повороту 0-355°, кут нахилу 0-80°, відеокодек H.264, ІЧ-підсвічування до 6 м. Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок. Вбудований PIR-датчик руху. Живлення USB-microUSB 5В, блок живлення у комплекті. Запис за рухом на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо). Пластиковий корпус, для внутрішнього встановлення.
Застосування
Поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-05ID можна встановлювати для охорони об'єктів лише всередині будівель.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 2 Мп, максимальна роздільна здатність 1920*1080 пікселів, відеостиснення H.264.
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом 2.5 мм з кутом повороту 0-355°, кутом нахилу 0-80°.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 6 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Може здійснювати запис на безкоштовний P2P хмарний сервіс. Є відправка push-повідомлень на iOS, Android (застосунок 360Eyes).
- Запис за рухом відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
- Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок високої якості.
- Вбудований PIR-датчик у камері для виявлення руху.
- Живлення камери USB-microUSB 5 В/1 А.
- До комплекту постачання входять: IP WiFi-відеокамера, кронштейн, блок живлення DC5V/1.6A з кабелем USB-microUSB, монтажний набір, інструкція.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| Wi-Fi | Да |
| Зовнішній вигляд | PTZ (mini) |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 6 м |
| Динамік | Да |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Клас захисту | IP55 |
| Кути повороту / нахилу | 0°-355° / 0°-80° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мікрофон | Да |
| Живлення | DC 5 В |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | 360Eyes |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 145 / 110 / 125 мм |
| Спрацювання за подією | За рухом, За годиною |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань | 2.5 мм |
- Ціна: 1 358 ₴





