
IP-відеокамера спостереження 2MP з WiFi (VLC-4192WI f=2.8мм) Light Vision (75-00012)
- Готово до відправки
- Код: 75-00012
1 246 ₴
Характеристики IP-відеокамера з WiFi 2Mp Light Vision VLC-4192WI f=2.8mm
Бренд Light Vision
Тип пристрою IP-відеокамера
Роздільна здатність камери 2 Мп (1920x1080)
Кути огляду камери 120°
Мікрофон Так
Динамік Так
Зовнішній вигляд Купольна
Стандарт передачі сигналу IP
Матриця CMOS
Тип об'єктива Монофокальний
Фокусна відстань 2.8 мм
Тип підсвічування ІЧ
Дальність підсвічування 15 м
Відеокодек H.264
Сумісність ONVIF
Підтримка мобільних пристроїв Android, iOS
Підтримка мобільного застосунку CareCam
Карта пам'яті MicroSD карта до 128 ГБ
Wi-Fi Так
Живлення DC 12 В
Підключення Бездротове
Тип встановлення відеокамери Вуличне
Клас захисту IP55
Матеріал корпусу Пластик
Колір Сірий
Робоча температура -10 °C ~ +55 °C
Робоча вологість 10 - 90%
Гарантія 36 міс.
Країна виробник товару Китай

IP-відеокамера Light Vision VLC-4192WI з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку CareCam для iOS/Android, з роздільною здатністю 2 Мп і фокусною відстанню 2.8 мм, діапазон огляду 120°, відеокодек H.264, ІЧ-підсвічування до 15 м. Вбудовані мікрофон і два динаміки, двосторонній аудіозв'язок. Підтримка протоколу ONVIF. Живлення 12 В – блок живлення купується окремо. Запис за рухом на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо). Пластиковий корпус, для внутрішнього встановлення.
Застосування
Поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-4192WI можна встановлювати для охорони об'єктів лише всередині будівель.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 2 Мп, максимальна роздільна здатність 1920*1080 пікселів, відеостиснення H.264.
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом 2.8 мм з діапазоном огляду 120°.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 15 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Може здійснювати запис на безкоштовний P2P хмарний сервіс. Є відправка push-повідомлень на iOS, Android (застосунок CareCam).
- Запис за рухом відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
- Вбудовані мікрофон і два динаміки, двосторонній аудіозв'язок високої якості.
- Завдяки підтримці протоколу ONVIF камера сумісна з мережевими пристроями сторонніх виробників.
- Живлення камери 12 В/2 А. Блок живлення купується окремо.
- До комплекту постачання входять: IP WiFi-відеокамера, кронштейн, монтажний набір, інструкція.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 15 м |
| Динамік | Да |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Клас захисту | IP55 |
| Кути огляду камери | 120° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | CMOS |
| Мікрофон | Да |
| Живлення | DC 12 В |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCam |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Сумісність | ONVIF |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 1 246 ₴


