
IP PTZ-відеокамера 2MP ІЧ з мікрофоном з WiFi (VLC-9192WI10Z f=3.6+12мм) Light Vision (75-00014)
- Готово до відправки
- Код: 75-00014
1 830 ₴
Характеристики IP PTZ-відеокамера з WiFi 2Mp Light Vision VLC-9192WI10Z f=3.6+12mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном
Бренд Light Vision
Тип пристрою IP PTZ-відеокамера
Роздільна здатність камери 2 Мп (1920x1080)
Кути повороту / нахилу 0°-350° / 0°-120°
Мікрофон Так
Динамік Так
Зовнішній вигляд PTZ (Speed Dome)
Стандарт передачі сигналу IP
Матриця 1/2.7" CMOS
Тип об'єктива Монофокальний
Світлочутливість 0.01 Люкс
Фокусна відстань 3.6 + 12 мм
Тип підсвічування LED, ІЧ
Дальність підсвічування 15 м – LED, 20 м – ІЧ
Відеокодек H.264
Підтримка мобільних пристроїв Android, iOS Підтримка мобільного застосунку
CareCamPro Карта пам'яті
MicroSD карта до 128 ГБ Smart функції Смарт трекінг
Wi-Fi Так
Живлення DC 12 В
Підключення Бездротове
Тип встановлення відеокамери Вуличне
Клас захисту IP66
Матеріал корпусу Пластик
Колір Білий
Робоча температура -20 °C ~ +60 °C
Робоча вологість 10 - 90%
Розміри 175 / 170 / 110 мм
Вага 500 г
Гарантія 36 міс.
Країна виробник товару Китай
IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-9192WI10Z з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку CareCamPro, з роздільною здатністю 2 Мп і подвійним об'єктивом з фокусною відстанню 3.6 мм + 12 мм, кут огляду 89°, кут повороту 0-355°, кут нахилу 0-120°, відеокодек H.264, ІЧ-підсвічування до 20 м + біле світло до 15 м. Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв’язок. Підтримує інтелектуальне стеження за об’єктом, що рухається (автотрекінг). Протоколи обміну данних TCP/IP, RTSP, Onvif. Живлення DC 12 В/2 А, блок живлення у комплекті. Запис за рухом на карту пам’яті до 128 Гб (купується окремо). Пластиковий корпус із класом захисту IP66, для вуличного встановлення.
Застосування
Завдяки класу захисту IP66 поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-9192WI10Z можна встановлювати для охорони об’єктів всередині і зовні будівель. Робоча температура становить від -20°C до +60°C.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 2 Мп, максимальна роздільна здатність запису 1920*1080 пікселів, відеостиснення H.264.
- Камера оснащена матрицею 1/2.7″ CMOS, з подвійним об’єктивом 3.6 мм + 12 мм, з можливістю вільного перемикання фокусної відстані.
- Кут повороту 0-355°, кут нахилу 0-120°.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 20 м та білому світлу до 15 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби. Наявний механічний ІЧ-фільтр.
- Підтримка застосунку CareCamPro для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
- Запис за рухом відбувається на карту пам’яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
- Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв’язок високої якості.
- Підтримує інтелектуальне стеження за об’єктом, що рухається (автотрекінг).
- Підтримка протоколів обміну данних Onvif, RTSP, TCP/IP.
- Живлення камери DC 12 В/0.8 А.
- До комплекту постачання входить блок живлення 12 В/2 А.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | Смарт трекінг |
| Wi-Fi | Да |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 15 м – LED, 20 м – ІЧ |
| Динамік | Да |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Клас захисту | IP66 |
| Кути повороту / нахилу | 0°-350° / 0°-120° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мікрофон | Да |
| Живлення | DC 12 В |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 175 / 170 / 110 мм |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип підсвічування | LED, ІЧ |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Фокусна відстань | 3.6 + 12 мм |
- Ціна: 1 830 ₴









